برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مارادونا تا 2014 می‌ماند ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:دیگو مارادونا تا سال 2014 سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین باقی می‌ماند. گویا مارادونا با خولیو گروندونا، رئیس مقتدر فدراسیون فوتبال آرژانتین به توافق رسیده است.به گزارش اکثر رسانه

ورزش > فوتبال  - همشهری آنلاین:
دیگو مارادونا تا سال 2014 سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین باقی می‌ماند.

گویا مارادونا با خولیو گروندونا، رئیس مقتدر فدراسیون فوتبال آرژانتین به توافق رسیده است.

به گزارش اکثر رسانه‌های آرژانتینی، پس از مکالمه‌ای تلفنی قرار شد دیگو مارادونا، قهرمان جهان در سال 1986، کماکان هدایت تیم ملی را تا جام جهانی 2014 برزیل به عهده داشته باشد. البته هنوز نه فدراسیون فوتبال آرژانتین و نه خود مارادونا این خبر را تایید نکرده‌اند. فقط گروندونا گفته که روز دوشنبه ملاقاتی با مارادونا داشته است.

به گزارش دی‌ولت، در حال حاضر مارادونا به دعوت هوگو چاوز، رئیس جمهور  ونزوئلا عازم این کشور است. این دو قرار است یک مدرسه فوتبال را در ونزوئلا افتتاح کنند.

گفته می‌شود که ابقای مارادونا بیشتر تحت فشار خانم کریستینا کیرشنر، رئیس جمهور آرژانتین انجام شده است، چرا که سال آینده انتخابات ریاست جمهوری این کشور برگزار می‌شود و نستور کیرشنر، رئیس جمهور سابق و همسر رئیس جمهور فعلی روی رای افراد طبقه فقیر حساب ویژه‌ای باز کرده است و مارادونا هم محبوبیت فراوانی در بین این طبقه دارد. در همین حال موفقیت احتمالی مارادونا با تیم ملی در مسابقات کوپا آمه‌ریکا (جام ملت‌های آمریکای جنوبی) می‌تواند خیلی برای وی ارزشمند باشد.

 این در حالی است که پس از شکست 0 بر 4 آرژانتین در جام جهانی 2010 در مقابل آلمان، گروندونا تصریح کرد که مارادونا تا پایان جام جهانی 2014 برزیل سرمربی تیم ملی خواهد بود.

تاریخ: 1389/4/30
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: