برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اوسال: منتظر اعتماد دايي هستم

مهاجم بوركينافاسويي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: منتظر اعتماد دايي هستم تا من را در تركيب اصلي قرار دهد

هروه اوسال در گفت‌وگو با فارس، در خصوص سطح آمادگي خود اظهار داشت: در حال حاضر شرايط خوبي براي بازي كردن دارم و تمريناتم را به طور منظم انجام مي‌دهم.

مهاجم بوركينافاسويي پرسپوليس گفت: منتظر اعتماد دايي هستم تا من را در تركيب اصلي پرسپوليس قرار دهد و اگر اين اتفاق رخ دهد بايد جواب اعتماد وي را بدهم در غير اين صورت شايد دوباره نيمكت‌نشين شوم.

اوسال در مورد عدم حضور تماشاگران پرسپوليس در بازي با سايپا عنوان كرد: اين موضوع مي‌تواند در بازي بازيكنان تاثير گذار باشد. در ديدار اول خوب نيست بدون هوادار به ميدان بروم و حتي اين موضوع مي‌تواند بر روحيه من تاثير منفي بگذارد، اما اگر گل بزنم هواداران در ديدار بعدي رابطه خوبي با من برقرار مي‌كنند.

وي يادآور شد: از تيم سايپا شناختي ندارم، اما آناليز كادر فني را گوش كرده‌ام و تمرينات علي دايي را نيز به خوبي انجام داده‌ام.

اوسال تصريح كرد: در مدت كوتاهي كه به ايران آمده‌ام تمام بازي‌هاي ليگ را زير نظر گرفته‌ام و تا حدودي از رقيبان خود شناخت پيدا كرده‌ام.

مهاجم بوركينافاسويي پرسپوليس گفت: تفاوت فوتبال ايران با اروپا زياد است و اگر يك بار در ديدارهاي پرسپوليس به ميدان بروم بيشتر مي‌توانم در اين خصوص صحبت كنم.

اوسال در پايان به فارس گفت: به اميد درخشش در پرسپوليس هستم و فقط منتظر فرصت هستم تا براي اين تيم بازي كنم.

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و سايپا در چارچوب هفته سوم ليگ برتر فوتبال جمعه از ساعت 19:30در ورزشگاه آزادي برگزار خواهد شد.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: