برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي تيم ملي تكواندو: تمرينات از ‪ ۲۳‬مرداد آغاز مي‌شود

ورزش. رزمي. تكواندو
تهران- سرمربي تيم ملي تكواندوي ايران گفت: مرحله جديد تمرينات تيم ايران از روز شنبه ‪ ۲۳‬مرداد ماه آغاز خواهد شد.

رضا مهماندوست روز چهارشنبه در گفت وگو با ايرنا خاطرنشان كرد: ملي پوشان ايران را پس از قهرماني در جهان به استراحت چند روزه فرستاديم تا براي حضور در اردوي جديد آماده باشند.

وي افزود: پيش از آغاز تمرينات جديد نيز يك رقابت انتخابي در اوزان پنجم و هشتم تيم ملي برگزار مي‌شود تا نفرات برتر مشخص شوند.

مهماندوست گفت : در وزن پنجم عليرضا نصرآزاداني و مسعودحجي زواره و در وزن هشتم حسين تاجيك و كوروش رجلي به مصاف يكديگر مي‌ورند كه هر ورزشكاري ‪ ۲‬پيروزي را كسب كند به تركيب اصلي راه پيدا مي‌كند.

وي در مورد برنامه‌هاي آماده‌سازي تيم ملي گفت: پيش از اعزام به بازي‌هاي آسيايي درخواست حضور در تورنمنت كلاس ‪ A‬جهاني انگلستان را به فدراسيون ارايه كرده‌ايم كه اميدوارم مشكلي بابت حضور در اين مسابقات نداشته باشيم مهماندوست افزود : پيش از حضور در جام جهاني چين نتوانستيم مسابقات تداركاتي مناسبي داشته باشيم اما براي حضوري موفق در بازي‌هاي آسيايي بايد تيم را در رقابت‌هاي بين‌المللي محك بزنيم.

وي در مورد برگزاري مسابقات تكواندوي بازي‌هاي آسيايي بدون استفاده از هوگوي الكترونيكي يادآور شد: مسوولان كره‌اي اتحاديه تكواندوي آسيا در تلاش هستند تا با ايجاد كردن شرايط نابرابر شكست خود در برابر ايران را در مسابقات قهرماني آسيا و جام جهاني جبران كنند.

مهماندوست ادامه داد: ما مسابقات و اردوهاي خود را با هوگوي الكترونيكي برگزار كرديم اما تصميم جديد اتحاديه آسيا برنامه‌هاي كادر فني را به هم مي ريزد.

وي افزود: بايد در بازي‌هاي آسيايي طوري برنامه ريزي كنيم كه جايي براي ناداوري باقي نماند اما متاسفانه نبود هوگوي الكترونيكي دست داوران را براي جابه جا كردن امتيازات باز مي‌گذارد.

مهماندوست ادامه داد: در بازي‌هاي آسيايي ‪ ۲۰۰۶‬دوحه نيز داوران به راحتي مدال طلاي مهدي بي‌باك را ناجوانمردانه از وي گرفتند كه اميدورم اين مساله در گوانگ ژو تكرار نشود.

سرمربي تيم ملي ايران در پايان از مسوولان فدراسيون كشورمان خواست تا هرچه سريعتر مراتب اعتراض خود را به اطلاع اتحاديه تكواندوي آسيا برسانند.


تاریخ: 1389/5/13
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: