برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رضايي: مي‌توانم راه عبور از مدافعان سايپا را پيدا كنم

غلامرضا رضايي با اشاره به فراموش كردن شكست برابر صبا اظهار داشت: به گذشته فكر نمي‌كنيم و هر اتفاقي كه رخ داده باشد را به فراموشي مي‌سپاريم. آينده سختي را در پيش داريم و بايد شرايط را براي حضور پرقدرت در ساير ديدارها فراهم كنيم.

وي درباره ديدار روز جمعه برابر سايپا خاطرنشان كرد: تمام بازيكنان باانگيزه هستند و فقط براي كسب هر 3 امتياز به ميدان خواهيم رفت. بايد قدر امتيازهاي خانگي را دانست و بهترين عملكرد را نشان داد و در ديدارهاي خارج از خانه تلاش خود را 2 برابر كنيم.

رضايي ادامه داد: برخي از بازيكنان سايپا سال‌ها در كنار يكديگر بازي كردند و هماهنگي لازم را دارند. با احترامي كه براي مايلي‌كهن قائل هستم، اما در اين ديدار به دنبال كسب دومين پيروزي در ورزشگاه آزادي هستيم.

مهاجم پرسپوليس با اشاره به شناختش از مدافعان سايپا عنوان كرد: با تمرينات خوبي كه انجام داده‌ايم اميدوارم بتوانيم با بازي هجومي به هدف خود دست يابيم. با شناختي كه از مدافعان سايپا دارم به نظرم مي‌توانم راه نفوذ به آنها را پيدا كنم. البته سايپا تيم خطرناكي است و نبايد برابر اين تيم احتياط را فراموش كنيم.

وي افزود: پرسپوليس بازيكنان خوبي دارد و فقط نياز به هماهنگي بيشتر دارد تا بتوانيم به هدف بزرگ خود يعني قهرماني دست يابيم.

رضايي درباره گل‌زني خود گفت: به دنبال گل‌زني هستم، اما اميدوارم بتوانم بازي خوبي انجام دهم و در گل‌سازي نيز شركت كنم.

وي در مورد عدم حضور تماشاگران به علت محروميت از سوي كميته انضباطي گفت: من بازيكن هستم و نمي‌توانم در مورد تصميم مسئولان فدراسيون صحبت كنم، اما بعيد مي‌دانم تاكنون در چنين جوي بازي كرده باشم. اميدوارم با پيروزي در اين بازي هواداران را خوشحال كنيم.
تاریخ: 1389/5/13
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: