برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

درخشش جوانان ایرانی در مسابقات تنیس بین المللی جوانان تهرانITF

دقایقی پیش و در چارچوب رقابتهای تنیس بین المللی جوانان که زیر نظر فدراسیون جهانی تنیس در مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار میشود ۳ جوان آینده دار تنیس کشورمان با غلبه بر بازیکنان کشورهای ترکیه – بلغارستان و آلمان جواز حضور در مرحله نیمه نهائی این مسابقات را بدست آوردند.

ابتدا امیر علی صدقی نسب از کشورمان در برابر ولادیسلاو ماتیف بلغاری قرار گرفت و ۲برصفربه پیروزی رسید و به نیمه نهائی این مسابقات رسید.

دیگر بازیکن کشورمان حمیدرضا نداف بود که در برابر ملین یاناکیف آلمانی قرار گرفت و او هم توانست با نتیجه ۲برصفر بع پیروزی رسیده و دیگر بازیکن ایرانی راه یافته به مرحله نیمه نهائی این دوره از مسابقات باشد.

کیارش سوری بخت شماره یک این دوره از مسابقات با حریفی از ترکیه بنام مرت دینک روبرو شد و ۲برصفر به پیروزی رسید .

دیگر بازیکن راه یافته به این مرحله بازیکن ایرانی الاصل مقیم هلند بنام داریوش باستین صالح بود که با غلبه سینان تونا از ترکیه با نتیجه ۲برصفر به این مرحله رسید.

بدین ترتیب در مرحله نیمه نهائی فردا پنجشنبه کیارش سوری با باستین صالح از هلند و امیر علی صدقی نسب با حمیدرضا نداف دیدار خواهد کرد.

امروز عصر هم تکلیف فینالیستهای دونفره این مسابقات نیز مشخص خواهد شد.

 

نوشته شده در مسابقات « انتصاب در فدراسیون تنیس سخن روز با افراد ترسو مشورت مکن چرا که تو را از انجام کارهای بزرگ باز می دارند - حضرت علی (ع) تابلوی اعلانات

شانزدهمین دوره مسابقات تنیس بین المللی جوانان ITF آخرین اخبار درخشش جوانان ایرانی در مسابقات تنیس بین المللی جوانان تهرانITF انتصاب در فدراسیون تنیس
تاریخ: 1389/5/13
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: