برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جام جهانی فوتبال زنان 2010 آلمان به پایان رسیدزنان آلمان آبروداری کردند؛ جبران ناکامی ژرمن ها توسط زنان این کشور

خبرگزاری بین المللی زنان ایران : جام جهاني فوتبال زنان 2010 آلمان به پايان رسيد و تيم ميزبان با برتري 2 بر صفر مقابل نيجريه براي دومين بار قهرمان جهان شد تا به اين ترتيب زنان آلمان ناكامي مردان را در فتح جام جهاني جبران كردند

خبرگزاری زنان ایران – تهران
سرویس ورزشی – اخبار خارجی

 

خبرگزاری بین المللی زنان ایران : جام جهاني فوتبال زنان 2010 آلمان به پايان رسيد و تيم ميزبان با برتري 2 بر صفر مقابل نيجريه براي دومين بار قهرمان جهان شد تا به اين ترتيب زنان آلمان ناكامي مردان را در فتح جام جهاني جبران كردند.

به گزارش خبرگزاری ایونا ، تيم فوتبال زنان آلمان كه پيش از اين در مسابقات جهاني تايلند در سال 2004 نيز به مقام قهرماني رسيده بود، اين بار در آلمان و با پيروزي در تمامي ديدارهاي خود به قهرماني مسابقات جام جهاني زنان رسيد. ماشين گل دويسبورگ الكساندرا پوپ، تيم آلمان را با هدايت مارن ماينرت را بر مدار پيروزي قرار داد تا اين تيم در طول اين بازيها 20 گل به ثمر برساند.

نيمي از اين گل‌ها را الكساندرا پوپبه ثمر رساند. در اين بين عملكرد تيم فوتبال زنان نيجريه با توجه به عدم ميزباني بيش از قهرماني تيم ميزبان به چشم آمد.

تيم نيجريه با كسب نتايج قابل توجه توانست نخستين تيم آفريقايي مدعي مدال در بازي‌هاي جام جهاني زنان باشد.

پيش از اين بازي، تيم كره جنوبي با به ثمر رساندن تنها يك گل توسط برنده كفش و توپ نقره جي سو يون از سد كلمبيا گذشت تا سومين تيم جام جهاني زنان آلمان باشد.

 

کدخبر : 89051334
تاریخ: 1389/5/13
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: