برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

باشگاه بايرن مونيخ از اتحاديه فوتبال هلند درخواست غرامت مي‌كند

ورزش. فوتبال. هلند
تهران - باشگاه بايرن مونيخ از اتحاديه فوتبال هلند به دليل مصدوميت آرين روبن كه اين بازيكن را دو ماه از رقابت‌هاي بوندس ليگا دور مي‌كند، درخواست غرامت خواهد كرد.

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا و به نقل از سايت يوفا، به نظر مي‌رسد آسيب ديدگي ماهيچه پاي چپ اين بازيكن هلندي كه او را از چند ديدار رقابت‌هاي جام جهاني دور از زمين نگه داشته به خوبي معالجه نشده است.

هانس ويلهلم مولر وولفارت پزشك باشگاه بايرن مونيخ گفت :درحالي كه اين بازيكن به درستي معالجه نشده بود، باز هم او را به بازي گرفتند و اين غيرمسئولانه است. من بارها درخواست كردم كه به معالجه روبن كمك كنم ولي هيچ پاسخي نگرفتم.

روبن بازيكن سابق چلسي و رئال مادريد به دليل پارگي كوچك ماهيچه پاي چپ در جريان بازي‌هاي جام جهاني آفريقاي جنوبي نتوانست در برخي از مسابقات اين جام حضور يابد.

با اين حال وي پس از معالجه در فينال رقابت‌هاي جام جهاني كه هلند يك بر صفر به اسپانيا باخت ، حضور يافت و در آن بازي پر از خشونت و خطا، كارت زرد گرفت.

روبن كه همراه بايرن مونيخ قهرمان ليگ و جام حذفي آلمان و نايب قهرمان اروپا شد، گفت :از اين كه هنوز مصدوميت دارم ، بسيار نااميد و شگفت زده هستم چراكه گمان مي‌كردم به طور كامل درمان شده ام .

وي خاطرنشان كرد : من در چهار بازي در جام جهاني توپ زدم و ‪ ۱۲۰‬دقيقه در فينال حضور داشتم. بعد از فينال هيچ دردي احساس نكردم و به همين دليل به تعطيلات رفتم.

كارل هاينس رومينيگه رييس باشگاه بايرن مونيخ گفت كه در صدد دريافت غرامت از فدراسيون هلند و يا اقدام از طريق فيفا است.

به گفته وي مسوولان باشگاه بايرن مونيخ آلمان از مصدوميت مهاجم ارزشمند خود بسيار خشمگين هستند.
تاریخ: 1389/5/13
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: