برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رييس سازمان ليگ فوتبال: شهرآورد تبريز بدون تماشاگر برگزار مي‌شود

ورزش. فوتبال. ليگ
تهران- رييس سازمان ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور از برگزاري شهرآورد تبريز بين تيم‌هاي شهرداري و تراكتورسازي در روز جمعه بدون حضور تماشاگران خبر داد.

عزيرالله محمدي روز چهارشنبه در گفت و گو با ايرنا، خاطرنشان كرد:
شهرداري تبريز ميزبان اين ديدار است اما به دليل اينكه از حضور تماشاگران خود محروم است، شهرآورد تبريز بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.

وي افزود: به طور طبيعي تماشاگران تيم ميهمان يعني تراكتورسازي هم نمي توانند روز جمعه در ورزشگاه يادگار امام(ره) حضور يابند.

محمدي با اشاره به علاقه مندي هواداران تبريزي براي تماشاي اين شهرآورد گفت: ما به شور و اشتياق بالاي هواداران تبريزي احترام مي‌گذاريم اما بايد قوانين را اجرا كنيم.

رييس سازمان ليگ برتر در خصوص محروميت تيم فوتبال پرسپوليس نيز گفت: بازي تيم‌هاي پرسپوليس و سايپا هم روز جمعه بدون تماشاگر خواهد بود و برخي اخبار مبني بر لغو محروميت اين تيم صحت ندارد.

وي در خصوص گران شدن بليت‌هاي ورزشگاه آزادي تهران گفت: نمايندگان كنفدراسيون فوتبال آسيا در بازديد از ‪ ۱۸‬باشگاه ليگ برتري ايران قيمت بليت‌ها را در تهران ‪ ۲‬دلار و در شهرستان‌ها يك دلار تخمين زدند در حاليكه در ديگر كشورهاي آسيايي اين قيمت به ‪ ۱۰‬دلار مي‌رسد.

محمدي در خصوص ارتباط استقبال پايين تماشاگران با افزايش قيمت‌هاي بليت هاي ورزشگاه آزادي، ادامه داد: ‪ ۵۵‬هزار قطعه بليت ‪ ۲‬هزار توماني، ‪ ۲۷‬هزار قطعه چهار و تنها ‪ ۴‬هزار قطعه كه جايگاه ويژه است ‪ ۸‬هزار تومان به فروش مي رسد و اين مساله نمي‌تواند عامل استقبال پايين هواداران تيم‌ها باشد.

وي افزود: سال گذشته مديران باشگاه‌هاي استقلال و پيروزي از ما درخواست كردند تا بليت فروشي را در اختيار آنها بگذاريم و در ابتداي فصل براي اين امر اعلام آمادگي كرديم كه تنها باشگاه‌هاي تراكتورسازي و مس كرمان به سازمان ليگ جواب مثبت دادند.

محمدي عنوان كرد: در اين راستا به زودي بليت فروشي بازي‌هاي تبريز و كرمان را در اختيار تراكتور و مس قرار مي‌دهيم تا بر اساس آيين نامه اين كار را دنبال كنند.


تاریخ: 1389/5/13
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: