برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش تمرین امروز استقلال/آخرین توصیه‌های مظلومی به بازیکنان استقلال/ تاخیر مبعلی، غیبت جباری و برهانی

تمرین صبح امروز تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که پرویز مظلومی آخرین نکات را در آستانه بازی مقابل ذوب‌آهن برای شاگردانش بازگو کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، بازیکنان استقلال ظهر امروز چهارشنبه آخرین تمرین خود را پیش از سفر به اصفهان برای انجام بازی مقابل ذوب‌آهن برگزار کردند. در این تمرین که از ساعت 12 در زمین شماره 3 آزادی آغاز شد، تمامی بازیکنان به جزء برهانی و جباری حضور داشتند.

پیش از شروع تمرین، پرویز مظلومی دقایقی برای بازیکناش صحبت کرد و آخرین نکات را پیش از سفر به اصفهان برای شاگردانش توصیه کرد.

بازیکنان برخلاف همیشه در شروع تمرین، ندویدند. آنها پس از دقایقی کار با توپ و گرم کردن بدن هایشان، ابتدا برای دقایقی آقا وسط و سپس در چند آیتم کارهای تاکتیکی را مرور کردند.

ایمان مبعلی با تاخیر در محل تمرین حاضر شد. این بازیکن دلیل تاخیرش را گم شدن در اتوبان‌های تهران که هنوز خیلی خوب آنها را نمی شناسد، عنوان کرد.

هادی شکوری مدافع مصدوم استقلال که دوران نقاهتش را سپری می‌کند، با لباس شخصی نظاره گر کار هم تیمی هایش بود.

شاهرخ بیانی در محل تمرین حاضر شد و آنالیز کامل بازی های ذوب‌آهن را در دو بازی گذشته در اختیار مظلومی قرار داد.

پیش از تمرین استقلال، تیم فوتبال داماش درود در زمین شماره 3 تمرین کرده بودند. تقابل کادر فنی دو تیم با دقایقی صحبت همراه شد.

اعضای تیم فوتبال استقلال تهران، پس از پایان تمرین و ساعتی استراحت خود را برای حرکت به سمت اصفهان آماده می کنند. پرواز این تیم ساعت 16 و 45 دقیقه از فرودگاه مهرآباد خواهد بود.


تاریخ: 1389/5/13
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: