برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مایلی کهن در گفتگو با مهر:شکست مقابل نفت را جبران می کنیم/ کاش تماشاگران پرسپولیس بودند

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: با ارائه یک بازی خوب و تماشاگرپسند مقابل پرسپولیس شکست غیر منتظره مقابل نفت آبادان را جبران می کنیم.

محمد مایلی کهن درگفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: ما هفته گذشته مقابل صنعت نفت آبادان به هیچ وجه مستحق شکست نبودیم ولی با بدشانسی نتیجه را واگذار کردیم. عکس این اتفاق درهفته اول رخ داد و در مسابقه ای که شانس با ما یار بود سه امتیاز از صبای قم گرفتیم ولی تمام هدف ما این است تا مقابل پرسپولیس دومین پیروزی فصل را تجربه کنیم .

مایلی کهن با بیان اینکه با وجود فشردگی بازیهای لیگ تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته ایم و برای دیدار با پرسپولیس از هر نظر آماده ایم، اظهار داشت: خوشبختانه تمام بازیکنان سایپا در وضعیت آمادگی روحی و روانی خوبی قرار دارند و در واقع با تمام قوا به مصاف پرسپولیس خواهیم رفت.

وی در مورد شناختش از تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس امسال خریدهای خوبی انجام داده و شرایط بهتری نسبت به فصل گذشته دارد ولی مقابل این تیم پرمهره برنامه تاکتیکی خاصی را در نظر داریم که امیدوارم با اجرای آن در زمین به هدف مان در این مسابقه برسیم .

سرمربی سایپا با ابراز ناراحتی از برگزاری دیدار پرسپولیس و سایپا بدون حضور تماشاگران اظهار داشت : از این بابت بسیار ناراحتم چرا که فوتبال بدون حضورتماشاگر هیجان و جذابیت خود را از دست می دهد . شخصا علاقمند بودم تا تماشاگران پرسپولیس در این مسابقه حضور داشتند تا مقابل این تیم یک جوانمردانه را ارائه می کردیم اما بهرحال به تشخیص کمیته انضباطی احترام می گذاریم و امیدوارم فوتبالی در حد دو تیم خوب فوتبال کشور را در این مسابقه شاهد باشیم .  


تاریخ: 1389/5/13
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: