برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مهاجرانی در گفتگو با مهر:یاوری می‌داند بازی در بوشهر چقدر سخت است/ تماشاگران پشتوانه ما هستند

مدیر فنی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: سرمربی تیم صبای قم در تیم شاهین بوشهر مربیگری کرده و دشواری بازی در این شهر را می داند.

حشمت مهاجرانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این مطلب ابتدا در خصوص دیدار شاهین بوشهر برابر پیکان قزوین گفت: ما در بازی اول شکست خورده بودیم و به سه امتیاز بازی نیاز مبرم داشتیم. خوشبختانه با یک بازی هدفمند و منطقی به این هدف رسیدیم و با دست پر از زمین خارج شدیم.

وی با اشاره به اهمیت پیروزی تیم شاهین بوشهر برابر پیکان قزوین افزود: تیم ما مقابل صنعت نفت آبادان هم خوب بازی کرد اما از آنجا که بازیکنان می خواستند مقابل تماشاگران خودی به پیروزی دست یابند، روی به بازی احساسی آوردند که ماحصل این بازی احساسی شکست برابر این تیم آبادانی بود. ما تمام امید خود را با شکست برابر صنعت نفت آبادان از دست دادیم و به همین خاطر با انگیزه بالا به مصاف پیکان رفتیم.

مدیرفنی تیم فوتبال شاهین بوشهر در خصوص دیدار آتی این تیم برابر صبای قم افزود: تیم صبا با پیروزی که مقابل پرسپولیس کسب کرد، از نقطه نظر روحی و روانی شرایط مطلوبی دارد. البته سرمربی این تیم، محمود یاوری در شاهین مربیگری کرده و دشواری بازی در این شهر را می داند. امتیاز گرفتن در بوشهر آسان نیست و تیم صبا روز سختی را در بوشهر پیش رو دارد. ما در این بازی با هدف کسب سه امتیاز وارد میدان می شویم و سعی می کنیم پیروزی در قزوین را این بار در خانه تکرار کنیم.

وی با امیدواری از آینده تیم شاهین بوشهر یاد کرد و در خصوص ادعای حمید استیلی که گفته است، تیم شاهین در بین رتبه‌های میانه بالای جدول خواهد بود"، گفت: من به آینده تیم شاهین خیلی امیدوارم. با توجه به تجربه یک فصل حضور در لیگ برتر ایران فکر می کنم تیم شاهین پتانسیل ایستادن در رتبه‌های میانه بالای جدول را دارد.

مهاجرانی در خاتمه به حمایت هواداران تیم شاهین اشاره کرد و با بیان اینکه "هواداران پشتوانه تیم شاهین هستند"، گفت: شاهین یکی از پرشورترین هواداران را در بین تیم‌های لیگ برتری دارد. تیم ما مانند برخی از تیم‌های لیگ برتری پرطرفدار است اما می توانم به جرات بگویم، هواداران شاهین فهیم‌ترین تماشاگران در ایران هستند. آنها در بازی با صنعت نفت با وجود شکست تیم شاهین بشدت از تیم ما حمایت کردند و تا دقایقی پس از سوت داور تیم را تشویق می کردند. عکس العمل آنها برای من عجیب و جالب توجه بود.


تاریخ: 1389/5/13
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: