برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پيروزي تيم واليبال بانوان روستايي خراسان جنوبي بر تيم كرمانشاه

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : پيروزي تيم واليبال بانوان روستايي خراسان جنوبي بر تيم كرمانشاه، اعزام تيم كبدي استان به مسابقات كشوري و ... از مهم‌ترين اخبار ورزشي از خراسان جنوبي است

خبرگزاری زنان ایران – بیرجند
سرویس ورزشی – مسابقات

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : پيروزي تيم واليبال بانوان روستايي خراسان جنوبي بر تيم كرمانشاه، اعزام تيم كبدي استان به مسابقات كشوري و ... از مهم‌ترين اخبار ورزشي از خراسان جنوبي است .

به گزارش خبرگزاری ایونا از بيرجند، تيم واليبال بانوان رده سني جوانان روستايي و عشايري استان در مسابقات كشوري در نخستين ديدار خود تيم كرمانشاه را در دو گيم متوالي با نتايج 25 بر هشت و 25 بر پنج مغلوب كرد.
تيم واليبال بانوان روستايي و عشايري استان در دومين ديدار با نتايج 25 بر 13 و 25 بر 17 بر تيم آذربايجان غربي پيروز شد و در سومين ديدار به مصاف تيم استان گلستان مي‌رود.

دبير هيئت ورزش روستايي و عشايري خراسان جنوبي گفت: در اين دوره از مسابقات كه از 10 مردادماه در استان سمنان در حال برگزاري است تيم خراسان جنوبي در گروه يك با تيم‌هاي گلستان، آذربايجان غربي و كرمانشاه هم گروه است.

عليرضا چاجي افزود: اعضاي تيم استان را مريم ولايتي، نسرين خالقي، مينا صالحي، ميترا احمدي، مليحه زاهد، سكينه زينلي، انسيه بيدسكي، محبوبه قشقايي، مرضيه پيروز، سكينه كدخدا معروف، وفا هاشم‌زاده و ناهيد نوفرستي با مربي‌گري فاطمه ساراني و سرپرستي فاطمه رباب‌عبادي تشكيل مي‌دهند.

وي يادآور شد: تيم واليبال بانوان جوانان استان پيش از اين در مسابقات منطقه شش كشور مقام اول را كسب كرده بود.

* اعزام تيم كبدي خراسان جنوبي به مسابقات كشوري

تيم كبدي خراسان جنوبي به مسابقات قهرماني كشور كه در 12 مردادماه در كاشمر برگزار مي‌شود اعزام شدند.
اعضاي اين تيم را الهام محمدي، فاطمه محمدي، خاطره فروتن، منيره نوري، محيا باقري، عاليه عبدالهي، طاهره عباسي، مريم باوفا، زهرا حيدري، وحيده دوستي، فاطمه شريفي، الهه بياباني به مربيگري شاهدخت غفراني و سرپرستي غلام غوث‌باقري تشكيل مي‌دهند.

* برپايي مسابقات ليگ دسته دو فوتسال چمني روستايي و عشايري

در ادامه مسابقات ليگ دسته دو فوتسال چمني هيئت ورزش روستايي و عشايري جام شهيد ابوطالب بهمدي، تيم‌هاي دهياري خنگ با نگين فناور سيوجان خوسف به مصاف هم مي‌روند.

در ساير ديدارهاي اين هفته دهياري حصار سنگي با دهياري مرك و شهداي گركچين با دهياري چاج با هم رقابت مي‌كنند.

کدخبر : 89051311

تاریخ: 1389/5/13
موضوع: ورزش زنان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: