برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

توپ دهمین دوره رقابت های لیگ برتر رونمایی شد ورزش > فوتبال - دهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر از 4 مردادماه در ورزشگاه یادگار امام آغاز می شود آن هم با توپ آل اسپرت! / به گزارش خبرگزاری مهر، عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ صبح پنجشنبه با اشاره

ورزش > فوتبال  - دهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر از 4 مردادماه در ورزشگاه یادگار امام آغاز می شود آن هم با توپ آل اسپرت!

به گزارش خبرگزاری مهر، عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ صبح پنجشنبه با اشاره به توپ های جدید لیگ برتر امسال گفت: پس از بررسی هایی که انجام دادیم در نهایت توپ آل اسپرت به عنوان توپ رسمی رقابت های لیگ برتر امسال اعلام شد.

عزیزمحمدی ادامه داد: رقابت های امسال با توپ آل اسپرت در سه مدل انجام می شود که توپ نارنجی رنگ برای روزهای برفی است و دو رنگ دیگر هم به فراخور استفاده می شود.

رئیس سازمان لیگ با اشاره به ویژگی های این توپ گفت: توپ های در نظر گرفته شده با توجه به آزمایش های انجام گرفته از بهترین توپ های موجود هستند که سازمان لیگ برای رقابت های امسال انتخاب کرده است و فاکتورهای مورد نظر و استاندارد را در حرکت، شتاب گرفتن و در شرایط مختلف روی چمن دارد.

عزیزمحمدی در پایان گفت: قرارداد ما با ال آسپرت در این باره بسته شده و سازمان لیگ به هر باشگاه 25 عدد از این توپها داده است و به هر هیئت استانی هم که در لیگ برتر تیم دارد 10 عدد از این توپها ارائه شده تا باشگاه های لیگ برتری در تمریناتشان هم علاوه بر توپهایی که خودشان ازاین شرکت تهیه می کنند 25 توپ هم از طرف سازمان لیگ دریافت کنند.

دهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر از روز 4 مردادماه با دیدار تیم های استقلال و شهرداری تبریز در ورزشگاه یادگار امام آغاز خواهد شد.

تاریخ: 1389/4/31
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: