برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رييس جمهور برزيل: جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬ما را براي قهرماني ‪ ۲۰۱۴‬هوشيار كرد

ورزش. توپي. فوتبال. خارجي
تهران - رييس جمهور برزيل گفت: جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آفريقاي جنوبي، ما را براي برنامه ريزي جهت قهرماني در رقابت‌هاي جام جهاني ‪ ۲۰۱۴‬هوشيار كرد.

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا و به نقل از خبرگزاري اسپانيا، لولا داسيلوا كه به نشست سران كشورهاي مشترك المنافع آمريكاي جنوبي به آرژانتين سفر كرده است، افزود: برزيل در سال ‪ ۲۰۱۴‬ميزبان مسابقات جام جهاني است و در اين مسابقات قهرمان مي‌شود.

وي با بيان اين مطلب كه خداوند ما را در جام جهاني آفريقاي جنوبي براي قهرماني در ‪ ۲۰۱۴‬بيدار كرد، افزود: آرژانتين بايد قهرماني در اين مسابقات را از ذهن خود دور كند.

رييس جمهور برزيل افزود: در آن زمان من ‪ ۶۸‬ساله مي‌شوم و اجازه نخواهم داد حوادث جام جهاني ‪ ۱۹۵۰‬كه در كشور خود برگزار كرديم و جام را از دست داديم تكرار شود.

خاطرنشان مي‌شود، تيم‌هاي آرژانتين و برزيل به ترتيب با شكست مقابل تيم هاي آلمان و هلند در مرحله يك چهارم نهايي جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آفريقاي جنوبي از دور اين رقابت‌ها حذف شدند.

در پي ناكامي دو تيم، فدراسيون فوتبال برزيل دونگا سرمربي اين تيم و فدراسيون فوتبال آرژانتين مارادونا سرمربي تيم فوتبال اين كشور را از سمت خود بركنار كردند.


تاریخ: 1389/5/13
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: