برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مربي تيم ملي ووشو:ارزيابي كاملي از آمادگي نفرات در تركيه خواهيم داشت

ورزش. رزمي. ووشو
تهران - مربي تيم ملي ووشوي ايران، گفت: در رقابت‌هاي بين‌المللي تركيه ارزيابي كاملي از ميزان آمادگي نفرات خواهيم داشت.

رامين موحدنيا روز چهارشنبه در گفت وگو با ايرنا، خاطرنشان كرد: تيم ايران در شرايط مناسبي قرار دارد و پنج مرحله اردوي آماده‌سازي را طبق برنامه پشت سر گذاشته است.

وي افزود: پس از برگزاري تمرينات منظم، وقت آن رسيده بود كه ميزان آمادگي نفرات را در يك رويداد مناسب ارزيابي كنيم.

موحدنيا ادامه داد: رقابت‌هاي بين‌المللي تركيه با حضور تيم‌هاي مطرح اروپايي برگزار مي‌شود و محك خوبي براي تيم سانداي ايران است.

مربي تيم ملي ووشو در بخش ساندا ادامه داد: تيم ايران با شش ورزشكار ساعت ‪ ۶:۴۵‬پنجشنبه راهي تركيه خواهد شد و بلافاصله پس از بازگشت نشست كادر و كميته فني براي بررسي آمادگي نفرات برگزار خواهد شد.

وي موفقيت در مسابقات تركيه را معياري براي رسيدن نفرات به تركيب اصلي تيم ملي نداست و گفت: در اوزان منهاي ‪ ۶۵‬و ‪ ۷۰‬كيلوگرم هنوز نفرات اصلي را مشخص نكرده‌ايم و با برگزاري مسابقات انتخابي تركيب اعزامي به بازي‌هاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانگ ژو تعيين مي‌شود.

وي در خصوص عدم حضور حسين اوجاقي در مسابقات انتخابي و بهبودي سريع وي براي اعزام به تركيه گفت: اوجاقي از ناحيه كشاله ران و كمر دچار مصدوميت بود و در انتخابي شركت نكرد و حالا با رسيدن به شرايط آمادگي به تركيه اعزام مي‌شود تا وضعيت اين ورزشكار مورد بررسي قرار گيرد.

موحدنيا انتشار اخباري مبني بر حمايت مسوولان فدراسيون و كادر فني از حسين اوجاقي را نپذيرفت و يادآور شد: اوجاقي ورزشكاري نيست كه نياز به حمايت داشته باشد و همواره با برتري در مسابقات انتخابي به مسابقات آسيايي و جهاني اعزام شده است.

وي شانس تيم ايران براي كسب موفقيت در بازي‌هاي آسيايي را بسيار بالا دانست و گفت: معتقدم نسبت به ‪ ۳‬دوره قبلي نتايج بهتري در گوانگ ژو خواهيم گرفت چراكه تمرينات منظم و با برنامه‌اي را پشت سر گذشاته‌ايم و با در اختيار داشتن تيمي جوان كه تمامي نفرات آن داراي مدال‌هاي آسيايي و جهاني هستند آماده كسب موفقيت هستيم.تاریخ: 1389/5/13
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: