برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ديدار 250 ميليوني در فرشته!

اين ستاره كه مدت‌هاست از روي بورس افتاده است اما فقط اسمش در فوتبال مطرح است در همان ملاقات اول مالك پولدار را مجذوب خود مي‌كند

به نقل از گل ، اين روزها تعداد مالكان پولدار در فوتبال ايران زياد شده است و هر كدام به نوعي قصد دارند تا با جمع كردن ستاره‌ها خودشان را در رسانه‌ها مطرح كنند. يكي از اين مالكان پولدار هنگام خريد در يك مغازه معتبر لباس‌فروشي در خيابان فرشته يكي از ستاره‌هاي فوتبال را ملاقات مي‌كند و دو طرف باب آشنايي را با هم باز مي‌كنند.

اين ستاره كه مدت‌هاست از روي بورس افتاده است اما فقط اسمش در فوتبال مطرح است در همان ملاقات اول مالك پولدار را مجذوب خود مي‌كند تا اين مالك خيلي زودتر از آنكه ستاره فوتبال تصور مي‌كرد پيشنهاد حضور در تيمش را بدهد، اين ستاره فوتبال عنوان مي‌كند كه من چند پيشنهاد ديگر هم دارم اما به خاطر نوع رفتار شما پيشنهاد شما را مي‌پذيرم.

روز بعد از اين ملاقات ستاره فوتبال به دفتر مالك مي‌رود و پس از گرفتن عكس يادگاري قرارداد 250 ميليون توماني را به امضا مي‌رساند. وقتي مربي تيم هم از چنين ماجرايي با خبر مي‌شود مالك عنوان مي‌كند كه اين ستاره بازيكن من است و كسي نمي‌تواند درباره جذب او حرفي بزند.

حالا منتظر باشيد تا نتيجه ملاقات 250 ميليوني در فرشته را خيلي زود ببينيد و اين ستاره كه فقط اسمي ازش باقي مانده است در ليگ رونمايي شد.
 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: