برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سعيدلو: تيم پاس همدان بايد افتخارات گذشته خود را تكرار كند

ورزش. تربيت بدني. تيم پاس همدان
همدان- معاون رييس جمهوري و رييس سازمان تربيت بدني كشور گفت: تيم پاس همدان در هيات دولت جايگاه ويژه‌اي دارد و همه انتظار دارند مانند گذشته افتخارات ارزنده‌اي را در سطح فوتبال حرفه‌اي كسب كند.

به گزارش خبرنگار ايرنا، علي سعيدلو،عصر چهارشنبه در جريان ديدن تمرين تيم پاس همدان در ورزشگاه شهيد مفتح اين شهر افزود:اين تيم يكي از مفاخر فوتبال ايران است و انتظار داريم بتواند در رقابتهاي ليگ برتر مانند دوران اوج گذشته خود افتخارآفرين باشد.

وي اضافه كرد: فوتبال به عنوان پرمخاطب‌ترين رشته ورزشي جهان نزد مردم جايگاه خوبي دارد و اطمينان داريم با انتقال تيم پاس به همدان شاهد شكوفايي فوتبال اين استان خوايهم بود.

وي با تقدير از سردار كريم ملاحي مديرعامل باشگاه پاس همدان، افزود: اين تيم پس از انتقال به همدان به لحاظ جذب هوادار و نيز ايجاد نشاط و شادابي در ورزش استان موفق عمل كرده است و اطمينان داريم با توجه به هيات مديره كاملا ورزشي آن، اين باشگاه سير صعودي خود را در ليگ برتر فوتبال كشور خواهد داشت.

مديرعامل باشگاه پاس همدان نيز گفت: افتخار مي‌كنيم دولت نهم بويژه رييس جمهوري، ورزش را در جايگاه ويژه‌اي قرار داده و توانسته است كارنامه بسيارموفقي را در اين بخش داشته باشد.

سردار كريم ملاحي افزود: باشگاه پاس به عنوان پرافتخارترين تيم فوتبال ايران با قدمت بيش از ‪ ۵۰‬ساله،هم اينك از جايگاه خوبي نزد هواداران و مسوولان استان همدان برخوردار است و بطورقطع با حمايت همه جانبه مسوولان استان و كشور مي‌توانيم شرايط ايده آلي را براي اين تيم فراهم كنيم.

معاون رييس جمهوري در اين بازديد، قول مساعدت مالي به باشگاه پاس همدان را داد.

سعيدلو، همچنين از امكانات ورزشگاه شهيد مفتح همدان ديدن كرد و خواستار رفع كمبودهاي اين ورزشگاه ‪ ۱۵‬هزار نفري شد.
تاریخ: 1389/5/13
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: