برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کمیسیون پزشکی کمیته المپیک:نوجوانان اعزامی به المپیک سنگاپور مشکل پزشکی ندارند

دبیر کمیسیون پزشکی کمیته ملی المپیک در آستانه اعزام کاروان ورزشی کشورمان به المپیک سنگاپور تاکید کرد: بر اساس نتایج معاینات پزشکی ورزشکاران اعزامی کشورمان با مشکل پزشکی روبرو نیستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرهاد مرادی دبیر کمیسیون پزشکی کمیته ملی المپیک با اعلام این خبر افزود: تقریبا از دو برابر ظرفیت ورزشکاران اعزامی براساس معرفی فدراسیونها کارمعاینات پزشکی انجام گرفته و پس از آنالیز معاینات صورت گرفته نتایج آن به فدراسیون ها اعلام شده است .

مرادی با اشاره به عدم مشکلات جدی پزشکی در کاروان ورزشی اعزامی به بازیهای المپیک سنگاپور تصریح کرد: در مواردی که ورزشکاران طیق نتایج بدست آمده ازمعاینات پزشکی به درمان احتیاج داشتند، اقدامات لازم در این باره توسط تیم پزشکی انجام گرفته است.

دبیر کمیسیون پزشکی در پاسخ به وضعیت دوپینگ ورزشکاران گفت: براساس مصوبه کمیسیون و به تشخیص اعضای کمیسیون بسته به رشته و ورزشکار به صورت هدفمند از ورزشکاران آزمایشات کنترل دوپینگ صورت گرفته که تاکنون نتایج آن منفی و رضایت بخش بوده است.

وی از ابتکاری که فدراسیون پزشکی درانجام معاینات پزشکی کاروان اعزامی به المپیک سنگاپور و بازیهای آسیایی گوآنگژو با تخصیص یک ایستگاه مشاوره آنتی دوپینگ درکنار ایستگاه معاینات پزشکی گفت: پیش ازاین فدراسیون این کار را از طریق برگزاری دوره های آموزشی به انجام می رساند ولی امسال با اختصاص این ایستگاه ضد دوپینگ شرایط بهتری برای کنترل دوپینگ ورزشکاران فراهم بود و امیدوارم از این نظر نیز کاروان کشورمان با کمترین مشکلی روبرو نشود. 


تاریخ: 1389/5/13
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: