برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

غلامرضا بهروان خبر داد:جریمه 100 میلیونی برای انصراف دهندگان/ محرومیت منشوری‌ها از همه فوتبال

رئیس سازمان لیگ آزادگان گفت: تیم‌های دسته اولی که از حضور در رقابت‌های جام حذفی انصراف دهند با جریمه 10 میلیونی مواجه می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا بهروان در مراسم قرعه کشی رقابت‌های فوتبال جام حذفی که عصر امروز چهارشنبه در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق گفت: سعی داریم فوتبال در لیگ‌های پائین را به سوی کیفی‌سازی پیش ببریم که این مساله را با کم کردن تعداد تیم‌ها عملی می‌کنیم.

وی اضافه کرد: پس از انصراف بسیاری از تیم‌های دسته پائین در فصل گذشته جام حذفی، امسال تصمیم گرفتیم تنها تیم‌های لیگ برتر، دسته اول و قهرمانان استان‌ها در این جام حضور یابند و مانع شرکت تیم‌های دسته دوم و سوم در این جام شدیم.

رئیس سازمان لیگ آزادگان تصریح کرد: قصد داریم تعداد تیم‌های لیگ دسته دوم را از 36 تیم به 32 و در نهایت 28 تیم تقلیل دهیم تا تیم‌ها به جای برگزاری 16 بازی در سال، 30 بازی انجام داده و به این صورت سطح کمی و کیفی مسابقات را افزایش دهیم.

وی با تاکید بر اینکه شرکت تیم‌های دسته اول در جام حذفی اجباری است، افزود: هر تیم دسته اولی که از این جام انصراف دهد، 10 میلیون تومان جریمه می‌شود و در صورتیکه این انصراف‌ها در مراحل بعدی صورت گیرد، این جریمه‌ها هم افزایش پیدا می‌کند.

بهروان با اشاره به تغییر برخی قوانین در جام حذفی تاکید کرد: برخلاف فصل گذشته که بازیکنان با دریافت 3 اخطار بازی بعدی را از دست می‌دادند، در فصل جاری جام حذفی با دریافت 2 کارت زرد بازیکنان دیدار بعدی را از دست می‌دهند.

وی با بیان اینکه سعی دارد مشکلات آئین نامه جام حذفی برطرف شود، اظهار داشت: تیم‌های دسته پائین درصورت تقابل و میزبانی تیم‌های لیگ برتری، باید ورزشگاه استاندارد داشته باشند، در غیر اینصورت بازی آنها در ورزشگاه استاندار استان آن تیم برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان لیگ آزادگان با تاکید بر اینکه قصد دارد برنامه کامل مسابقات دسته‌های پائین‌تر را هم مانند لیگ برتر اعلام کند تا این مسابقات با برنامه ریزی منسجم پیش برود، در پایان گفت: مربیان و بازیکنان منشوری علاوه بر محرومیت از حضور در لیگ برتر، حق حضور در لیگ‌های پائین‌تر را هم نخواهند داشت. 


تاریخ: 1389/5/13
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: