برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

استيلي: شاهين فقط به برد فکر مي‌کند

حميد استيلي اين هفته بايد مقابل محمود ياوري قرار بگيرد. اين درحالي است که شرايط بحراني شاهين بوشهر بعد از پيروزي اين تيم مقابل پيکان از بين رفت و حالا آرامش در تيم سفيدپوش حاکم شده است.

استيلي ابتدا در مورد برد شيرين تيمش در قزوين مي‌گويد: «تيم ما به رغم شايستگي‌هايي زيادي که داشت در بازي اول نتيجه را واگذار کرد و به همين دليل در بازي دوم نياز مبرمي به کسب سه امتياز داشتيم. خدا را شکر که در نهايت به نتيجه رسيديم و بايد بگويم که روي ضربات ايستگاهي هم کار کرده بوديم و از اين راه نتيجه گرفتيم. در ضمن چند موقعيت گلزني هم داشتيم که هدر رفت.» استيلي در مورد حرف‌هاي احمدزاده که به قضاوت داور اعتراض کرده بود تاکيد مي‌کند: «اشتباهات براي همه تيم‌ها وجود دارد و من دوست ندارم در اين مورد حرف بزنم.»
استيلي در ادامه حرف‌هايش به بازي اين هفته مقابل صبا اشاره مي‌کند: «بازي سختي در پيش داريم چرا که صبا مهره‌هاي بسيار خوبي دارد و از يک مربي خوب هم روي نيمکت بهره مي‌برد ولي شاهين فقط به برد فکر مي‌کند. ما چند بازيکن مصدوم هم داريم که اميدوارم به اين بازي برسند.» استيلي در پاسخ به اين سئوال که در مورد رويارويي با محمود ياوري چه صحبتي داريد مي‌گويد: «رويارويي با اين مربي براي من حساسيت خاصي ندارد. در ضمن ياوري استاد و بزرگ من است.» سرمربي شاهين در پاسخ به اين سئوال که قبول داريد ياوري شاهين را به خوبي مي‌شناسند تاکيد مي‌کند: «نمي‌توانم منکر اين موضوع شوم. ياوري از نفرات شاهين شناخت دارد ولي تاکتيک ما نسبت به سال گذشته فرق کرده و قدرت خود را در اين مسابقه بايد نشان دهيم.»

استيلي در مورد استقبال کم تماشاگران از بازي‌هاي ليگ برتر مي‌گويد: «به نظر من زمان و ساعت مسابقات چندان خوب نيست و همين موضوع دليل مهمي براي نيامدن تماشاگران به ورزشگاه است. البته فدراسيون و سازمان ليگ هم در اين مورد دلايل خاص خودش را دارد ولي به نظر من بايد براي تعيين زمان بازي‌ها بررسي بيشتري شود.» او در پاسخ به اين سئوال که فکر نمي‌کنيد رسيدن قيمت بليط به 8 هزار تومان باعث استقبال کم تماشاگران شده است، تاکيد مي‌کند: «بليط 8 هزار توماني براي جايگاه ويژه است، جايي که معمولا با ديگر نقاط استاديوم‌ها تفاوت دارد و همه چيز در اين جايگاه بهتر است. آنهايي که مشکل مالي دارند مي‌توانند حتي با خريدن بليط دو هزار توماني هم به استاديوم بياييند. در ضمن قرار نيست همه در جايگاه حضور داشته باشند. در خيلي از کشورهاي صاحب فوتبال حتي تماشاگران ايستاده تيمشان را تماشا مي‌کنند.»

 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: