برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مربي بعدي ژاپن:دل بوسکه، بيلسا، پکرمن يا فان باستن؟

رسانه هاي ژاپني گزارش داده اند که همه نامزدين فدراسيون خارجي هستند. جونجي اوگورا رئيس فدراسيون فوتبال ژاپن در توضيح بيشتر گفته است : " در ليست ما فردي هست که سابقه بين المللي زيادي دارد و با چند پيشنهاد ديگر روبروست".

پس از استعفا تاکشي اوکادا که ژاپن را به مرحله شانزدهم جام جهاني رساند حالا در بين همه نام هايي که در رسانه ها منتشر مي شود دل بوسکه اسپانيايي پر سر و صدا تر است.

روزنامه نيپون در اين باره به نقل از هيرومي هارا مدير فني فدراسيون فوتبال ژاپن نوشت : " جدي ترين گزينه دل بوسکه 59 ساله است اما تا قطعي شدن مذاکرات هنوز نمي توان حرفي قطعي زد".

مارچلو بيلسا شيليايي و خوزه پکرمن آرژانتيني نيز به عنوان نامزدان اصلي به حساب مي آيند.

نيکان اسپورت اما از ليست نهايي نام مي برد که سه نام پکرمن، مارکو فان باستن و ويکتور فرناندز مربي سابق پرتغال در آن رديف شده اند.

از سال 1951 به اين سو ژاپن تنها پنج مربي خارجي براي تيم ملي آورده است. هانس اوفت اولين مربي بود که از خارج ژاپن هدايت تيم را در سال هاي 93-1992 دردست گرفت. فالکائو برزيلي يکسال بعد از آن و فيليپ تروسيه از سال 1998 دوراني طلايي را آغاز کرد که تا 2002 ادامه داشت.

زيکو و بعد ايويکا اوسيم مربي بوسنيايي ژاپن نفرات آخري بودند که کليد رختکن تيم ملي را در سال 2009 به مربيان داخلي برگرداندند تا تاکشي اوکادا روي نيمکت بنشيند.

اوکادا اينک يکي از اعضاي هيئت مديره فدراسيون فوتبال ژاپن است.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: