برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جدائي ناگهاني 7 بازيکن بنيادکار

عليرغم خداحافظي با هفت بازيکن تيم که بطور قرضي جدا شده اند و چهار نفر ديگر که در آستانه ترک باشگاه هستند همچنان ميرجلال کاسيموف اميدوار است با بنيادکار در آسيا بدرخشد.

کاسيموف به تازگي و بعد از ترک فيليپ اسکولاري هدايت بنيادکار را برعهده گرفته است و شانس بالايي براي کسب سومين قهرماني پياپي در ليگ را دارد.

او به وب سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا گفت: " مخالفتي با قرض دادن بازيکنان ندارم. تجربه آنها در باشگاه هاي خارجي به توان ما در بازيهاي ليگ قهرمانان سال آينده اضافه خواهد کرد".

بنيادکار در مرحله شانزدهم بازيها 3-0 برابر الهلال بازنده شد و از دور کنار رفت. اما آنها در ليگ و جام حذفي ازبکستان موقعيت خوبي دارند.

در ليگ و بعد از 14 هفته بنيادکار با 38 امتياز در بالاي جدول است و 7 امتياز بيشتر از پاختاکور دارد.

در بازيهاي حذفي هم آنها روز 18 آگوست – 27 مرداد برابر شورطان در فينال به ميدان مي روند.

تاکنون سرورجپاروف بازيکن سابق سال آسيا به اف سي سئول رفته و جسور حسنوف راهي لاخويا قطر شده است. مورات زاخوروف، شوکت سالوموف، خيرالله کريموف و انور سوليف نيز به نسف رفته اند و شوکت ريمکول پيراهن شورطان را پوشيده است.

" ما آنها را قرض داده ايم اما همه اين بازيکنان در ماه فوريه و قبل از شروع فصل جديد به بنيادکار برمي گردند".

ايگناتي نستروف دروازه بان ، انزور اسماعيلوف مدافع ، سهوب جورايف و عزيز خديروف در خط مياني هم منتظر انتقال موقت به باشگاه هاي ديگر هستند.

تيم اعزامي براي بازرسي ليگ ازبکستان اکنون در تاشکند است تا پس از شرايط باشگاه هاي اين کشور تعداد سهميه ازبکستان در ليگ قهرمانان مشخص شود.

بنيادکار و پاختاکور دو نماينده ازبکستان در ليگ قهرمانان 2009 و 2010 بوده اند.
 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: