برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربی تیم ملی والیبال : ایران در حمله و دریافت پیشرفت زیادی كرده است

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با بیان اینكه با برد چین راه صعود ایران به فینال ای . وی .سی كاپ هموار شد گفت : فقط در دفاع و سرویس مشكل داریم . حسین معدنی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شبكه خبر گفت : تیم ملی ایران در بازی مقابل چین در دو ست نخست شكست خورد ولی در همان موقع معلوم بود اگر جلوی اشتباهات را بگیریم بازی را از چین پس می گیریم .

سرمربی تیم ملی والیبال ایران افزود : تی ملی ایران از نظر تكنیك های حمله به خوبی پیشرفت كرده است و تنها موردی كه باید در تیم ملی ایران بهتر شود سرویس و دفاع است .

معدنی گفت : برابر چین بسیار بهتر از قبل بازی كردیم و معتقدم در این مسابقه تماشاگران انرژی مثبت فراوانی به ما تزریق كردند. 

وی تاكید كرد : تیم ملی چین با تركیب اصلی خود به ایران آمد و با همان لیستی كه در رقابت های جهانی لیگ والیبال به میدان رفت ،  مقابل ایران بازی كرد .

وی ادامه داد: در این جدال اشتباهات فردی زیادی داشتیم، اما از نظر فنی بسیار عالی ظاهر شدیم و از كیفیت بازی بازیكنان راضی هستم.

سرمربی تیم ملی ایران درباره عملكرد نسبتاً ضعیف محمد موسوی در این رقابت ها خاطرنشان كرد: این بازیكن پیش از آغاز مسابقات از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و یك هفته تمرین نكرد كه این موضوع سبب شد از نظر بدنی در آمادگی خوبی قرار نداشته باشد، اما معتقدم وی در این دیدار تاثیرگذار بازی كرد.

معدنی با اشاره به شرایط خوب تماشاگران ارومیه تصریح كرد: پیش بینی می كردم كه این مسابقات با حضور این تعداد تماشاگر برگزار شود؛ انرژی و هیجانی كه این هواداران ایجاد می كنند موجب خواهد شد تا در آینده كنفدراسیون والیبال آسیا برای برگزاری بازی های مختلف به سراغ ارومیه بیاید.

وی درباره شرایط و عملكرد تیم چین عنوان كرد: تیم بسیار خوبی است؛ این تیم از دل مسابقات لیگ جهانی پا به این رقابت ها گذاشته است و این موضوع باعث شده تا با اعتماد به نفس بالاتری نسبت به حریفان بازی كنند.

سرمربی تیم ملی چینی ها را تیمی حرفه ای دانست و افزود: بازیكنان این تیم در سطح بالایی قرار دارند به نحوی كه فشار تماشاگران هم بر بازی و عملكرد آنها تاثیری نداشت.

معدنی درباره بازی مرحله دوم برابر ژاپن تصریح كرد: باید تیم حریف را آنالیز كنیم و سپس با توجه به شرایط آنها تاكتیك تیم خود را انتخاب كنیم. با این پیروزی كارمان برای رسیدن به دیدار پایانی بسیار راحت تر شد، اما این موضوع نباید باعث شود مغرور شویم.

تیم ملی ایران در آخرین دیدار مرحله گروهی خود موفق شد با نتیجه 3 بر 2 برابر تیم قدرتمند چین به برتری دست پیدا كند.

تاریخ: 1389/5/13
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: