برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کجاي دنيا مديرعامل تيم صدرنشين را عوض مي کنند؟

شاهرودي مربي استيل آذين با ابراز تعجب از شايعات جديدي که به راه افتاده، مي گويد وقتي تيمي صدرنشين است و به خوبي مقابل حريفانش نتيجه مي گيرد چرا بايد حاشيه سازان بحث تغيير مديريت را مطرح کنند.

رضا شاهرودي گفت : هميشه تيمهاي پر مهره و بزرگ با حاشيه هايي همراه هستند. وقتي يک تيم روند موفقيت آميزي در پيش گرفته و روي نوار پيروزي و موفقيت گام برمي دارد يعني همه عوامل از جمله مديرعامل، کادرفني، بازيکنان و حتي تدارکات تيم کار خود را به درستي انجام مي دهند. در اين شرايط که ما با 2 پيروزي در صدرجدول قرار داريم و مديرعامل باشگاه هم به بهترين شکل حاشيه ها و بحران ها را مديريت مي کند برخي حاشيه سازان بحث تغيير مديريت را مطرح کرده اند که واقعا عجيب و خنده دار به نظر مي رسد.
مربي استيل آذين ادامه داد : کجاي دنيا مديرعامل تيم صدرنشين را عوض مي کنند که ما بايد اين کار را بکنيم؟ تمامي عوامل و دست اندرکاران استيل آذين تا کسب مقام قهرماني با قدرت به کارشان ادامه مي دهند و تغيير مديريت در تيمي که صدر جدول را در اختيار دارد و مدعي کسب عنوان قهرماني است شايعه و حاشيه است.
وي در پايان خاطرنشان کرد : تيم نفت، حريف روز جمعه ما تيم جواني است که نتايج خوبي را در دو ديدار قبلي اش گرفته است اما ما براي هر بازي برنامه خاصي داريم و تنها براي گرفتن 3 امتياز به مصاف حريفان مان خواهيم رفت. با استفاده از شرايط ميزباني به دنبال پيروزي در اين بازي هستيم و به لطف خدا و تلاش بچه ها در همه ديدارهاي خانگي امتيازات لازم را کسب خواهيم کرد تا راه خود را براي قهرماني هموارتر کنيم. 
 

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی:
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: