برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آنچلوتی:برعکس کول، بنایون به حرفم گوش می کند

کارلو آنچلوتی مربی ایتالیایی باشگاه چلسی در صحبتهایی اعلام کرده که یوسی بنایون، خرید تابستانی چلسی به مراتب بهتر از جو کول، سیاستهای تاکتیکی او را درک می کند.

مربی ایتالیایی به جو کول اجازه داد تا به عنوان بازیکن آزاد به لیورپول برود و جای او را با خرید یوسی بنایون پر کرد.بنایون با قراردادی 6 میلیون پوندی به استفمورد بریج آمد.

این در حالی است که خیلی ها اعتقاد داشتند که مسئولان چلسی می بایست کول را در رختکنشان حفظ می کردند ولی آنچلوتی معتقد است که بنایون به مراتب تاثیرگذارتر از ستاره انگلیسی خواهد بود.

آنچلوتی در صحبتهایی که در روزنامه سان منتشر شد، گفت:« جو کول سریعتر از بنایون است ولی یوسی از نظر تاکتیکی به مراتب بهتر است. او آنچه که من به او می گویم را به خوبی درک می کند. یوسی بازیکن باهوشی است و همه چیز را در مورد بازی می فهمد.»

مربی ایتالیایی در مقایسه این دو ستاره گفت:« کول و بنایون بازیکنان متفاوتی هستند و هر کسی نظر خودش را دارد ولی ما خوشحالیم که یوسی را در رختکن تیممان می بینیم.»

بنایون تابستان امسال از رختکن لیورپول به چلسی پیوست و انتظار می رود که در دیدار یکشنبه شب کامیونیتی شیلد مقابل منچستریونایتد برای اولین بار در ترکیب چلسی قرار بگیرد.

 

گل 

تاریخ: 1389/5/13
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: