برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هیوز: اگر می ماندم، سیتی به لیگ قهرمانان می رسید

مارک هیوز، مربی باشگاه فولام در صحبتهایی اعلام کرده که اگر او در سمت خود برروی نیمکت مربی گری منچسترسیتی باقی می ماند، می توانست کاری را که مانچینی درانجام آن ناکام ماند را به سرانجام رسانده و مجوز حضور سیتی در رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان اروپا را کسب نماید

هیوز در دسامبر سال گذشته میلادی، از سمت خود برروی نیمکت مربی گری منچسترسیتی برکنارشد و روبرتو مانچینی جای او را گرفت. این مربی ولزی معتقد است که هیچ کسی نمی توانست بهتر از او برروی نیمکت مربیگری ایستلند کار کند.

هیوز در صحبتهایی که در ای اس پی ان ساکرنت منتشر شد، گفت:« فکر می کنم که اگر من روی نیمکت مربی گری سیتی می ماندم، می توانستم مجوز حضور تیم دررقابتهای این فصل لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنم. من با اهدافی که درابتدای فصل تعیین شده بود موافقت کردم که قرار بود رقابتهای لیگ را در رده ششم به پایان ببریم و از نظر من کسب رتبه چهارم یا پنجم کاملا دست یافتنی بود.»

سیتی در بازار نقل و انتقالات تابستان امسال، 80 میلیون پوند هزینه کرده است و هیوز معتقد است که مانچینی با این خریدها می بایست به قهرمانی بیندیشد.

مربی سابق سیتی ادامه داد:« با چنین سرمایه گذاری ای، سیتی تیمی کاملا دیدنی شده است. آنها می بایست برای قهرمانی در لیگ برتر گام بردارند.»

هیوز در آستانه کریسمس سال گذشته و پس از کسب تنها 2 پیروزی در 11 دیدار از سمت خود برکنار شد.

 

گل 

تاریخ: 1389/5/13
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: