برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پرسپولیس برای هفتمین بار بدون تماشاگر

بعد از اتفاقات هفته اول که در بازی پرسپولیس و تراکتورسازی رخ داد، کمیته انضباطی پرسپولیس را یک بازی از همراهی تماشاگرانش محروم کرد. این برای هفتمین بار در تاریخ است که پرسپولیس در یک استادیوم خالی از تماشاگر به مصاف حریفان می رود. البته در 2 بازی پرسپولیس هیچ نقشی نداشته است و این تیمهای میزبان بوده اند که محروم از تماشاگر بوده اند. نکته جالب اینکه پرسپولیس از فصل 85 تاکنون در هر فصل یک بازی را بدون تماشاگر بوده است! بازیهای بدون تماشاگر پرسپولیس به این صورت بوده است:

پرسپولیس- ابومسلم (فصل 77- تختی): در این بازی که اخرین دیدار سرخپوشان در ان فصل بود، تیم ابومسلم به دلیل محرومیت از میزبانی در مشهد، در تهران میزبان پرسپولیس بود و برای رعایت عدالت بازی بدون تماشاگر انجام شد. پرسپولیس 2-1 این بازی را برد.

پرسپولیس- فولاد (فصل 81- اهواز): این اخرین بازی پرسپولیس در لیگ برتر فصل 81 بود و به دلیل محرومیت فولاد از حضور تماشاگر ، بازی بدون تماشاگر برگزار شد و پرسپولیس  مقابل فولاد 2- صفر به پیروزی رسید.

پرسپولیس- ابومسلم (فصل 85- ازادی): در این بازی که رویارویی خداداد و دنیزلی محسوب می شد،پرسپولیس برای اولین بار در طول تاریخش از داشتن تماشاگر محروم بود. پرسپولیس در اولین بازی بدون تماشاگر در آزادی 4-3 شکست خورد.

پرسپولیس- نفت (فصل 86-آزادی): پس از حوادث اخرین بازی نیم فصل در اصفهان بین پرسپولیس و سپاهان، سرخپوشان اولین بازی نیم فصل دوم را با محرومیت از حضور تماشاگر برگزار کردند و با یک گل به پیروزی دست یافتند.

پرسپولیس- پاس (فصل 87-آزادی): بازهم دیدار پرسپولیس- سپاهان منجر به محرومیت پرسپولیس شد. سرخپوشان در اولین بازی فصل که میزبان بودند، بدون حضور تماشاگران 3-1 پاس را شکست دادند.

پرسپولیس- استقلال اهواز(فصل 88- آزادی): پرسپولیس در اولین بازی خانگی فصل گذشته به خاطر اتفاقات لیگ برتر در فصل 87، مقابل استقلال اهواز در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی به مصاف استقلال اهواز رفت و به تساوی 1-1 رسید.

گل 

تاریخ: 1389/5/13
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: