برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش تمرين امروز پرسپوليس / تأخير دايي، شوت زني بي دقت بازيكنان و پنالتي زدن اوسال

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس تهران بعد ازظهر امروز پيگيري شد.

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس تهران از ساعت 18:40 بعدازظهر امروز در زمين شركت واحد و در غياب كريم باقري دنبال شد.
در اين تمرين بازيكنان پرسپوليس ابتدا زير نظر حسين عبدي به دويدن، حركات كششي و نرمشي پرداختند و سپس در گروه هاي دونفره تمرينات هوايي را انجام دادند. در مرحله بعدي نيز به 4 گروه تقسيم شدند و پاسكاري در حال حركت و مرور كارهاي تاكتيكي را در دستور كار خود قرار دادند.
پرسپوليسي ها همچنين در دو گروه به شوت زني به سمت دروازه پرداختند.
* شوت زني‌هاي بي تفاوت بازيكنان پرسپوليس در تمرينات امروز باعث شد تا صداي دايي درآيد. البته گفتني است بازيكنان پرسپوليس در اين تمرين بيشتر به گفت و گو و خنده با يكديگر مي پرداختند اين موضوع در شرايطي بود كه وقتي توپ يكي از بازيكنان به شدت به خودرو يكي از خبرنگاران برخورد كرد همه با يكديگر در كنار عكاسان خبري به لبخندزدن پرداختند.
* علي دايي با 15 دقيقه تأخير در تمرين امروز حضور پيدا كرد. دايي پس از حضورش در جلسه‌اي با كادر فني شركت كرد.
* صد هوادار در تمرين امروز حضور داشتند. آنها به شدت از غيبت خود در ورزشگاه آزادي در ديدار مقابل سايپا ناراحت بودند و اين كار فدراسيون فوتبال را زير سؤال بردند البته هواداران با يكديگر صحبت مي‌كردند و شعاري در اين زمينه ندادند.
* برنامه‌ قرعه كشي جام حذفي توسط محمود خردبين به علي دايي داده شد.
* در تمرين امروز باز هم علي دايي در تركيب اصلي خود نسبت به دو بازي قبل تغييراتي انجام داده بود او سپهر حيدري را جايگزين شيث رضايي كرد و حميد علي عسگر را در جناح چپ پرسپوليس مورد آزمايش قرار داد همچنين حسين بادامكي نيز جايگزين مازيار زارع شده بود.
* در تمرين امروز هروه اوسال دقايقي به زدن پنالتي پرداخت.
* آناليزور تيم فوتبال پرسپوليس امروز با نت برداري از تمرين به شدت عملكرد بازيكنان را زير نظر داشت. قرار است فردا فيلم دو بازي گذشته سايپا در هتل محل اقامت قرمزپوشان مورد بازبيني قرار گيرد.
*‌ علي دايي مانند روز گذشته در تمرين امروز تأكيد زيادي بر دادن پاس‌هاي سالم و با هدف و چرخاندن توپ بدون حركات اضافي فردي داشت. او سعي كرد دقايقي با هركدام از بازيكنان پرسپوليس به صورت جداگانه صحبت كند.
تاریخ: 1389/5/14
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: