برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پرسپوليس براي هفتمين بار بدون تماشاگر

بعد از اتفاقات هفته اول که در بازي پرسپوليس و تراکتورسازي رخ داد، کميته انضباطي پرسپوليس را يک بازي از همراهي تماشاگرانش محروم کرد.

بعد از اتفاقات هفته اول که در بازي پرسپوليس و تراکتورسازي رخ داد، کميته انضباطي پرسپوليس را يک بازي از همراهي تماشاگرانش محروم کرد. اين براي هفتمين بار در تاريخ است که پرسپوليس در يک استاديوم خالي از تماشاگر به مصاف حريفان مي رود. البته در 2 بازي پرسپوليس هيچ نقشي نداشته است و اين تيمهاي ميزبان بوده اند که محروم از تماشاگر بوده اند. نکته جالب اينکه پرسپوليس از فصل 85 تاکنون در هر فصل يک بازي را بدون تماشاگر بوده است! بازيهاي بدون تماشاگر پرسپوليس به اين صورت بوده است:

پرسپوليس- ابومسلم (فصل 77- تختي): در اين بازي که اخرين ديدار سرخپوشان در ان فصل بود، تيم ابومسلم به دليل محروميت از ميزباني در مشهد، در تهران ميزبان پرسپوليس بود و براي رعايت عدالت بازي بدون تماشاگر انجام شد. پرسپوليس 2-1 اين بازي را برد.

پرسپوليس- فولاد (فصل 81- اهواز): اين اخرين بازي پرسپوليس در ليگ برتر فصل 81 بود و به دليل محروميت فولاد از حضور تماشاگر ، بازي بدون تماشاگر برگزار شد و پرسپوليس مقابل فولاد 2- صفر به پيروزي رسيد.

پرسپوليس- ابومسلم (فصل 85- ازادي): در اين بازي که رويارويي خداداد و دنيزلي محسوب مي شد،پرسپوليس براي اولين بار در طول تاريخش از داشتن تماشاگر محروم بود. پرسپوليس در اولين بازي بدون تماشاگر در آزادي 4-3 شکست خورد.

پرسپوليس- نفت (فصل 86-آزادي): پس از حوادث اخرين بازي نيم فصل در اصفهان بين پرسپوليس و سپاهان، سرخپوشان اولين بازي نيم فصل دوم را با محروميت از حضور تماشاگر برگزار کردند و با يک گل به پيروزي دست يافتند.

پرسپوليس- پاس (فصل 87-آزادي): بازهم ديدار پرسپوليس- سپاهان منجر به محروميت پرسپوليس شد. سرخپوشان در اولين بازي فصل که ميزبان بودند، بدون حضور تماشاگران 3-1 پاس را شکست دادند.

پرسپوليس- استقلال اهواز(فصل 88- آزادي): پرسپوليس در اولين بازي خانگي فصل گذشته به خاطر اتفاقات ليگ برتر در فصل 87، مقابل استقلال اهواز در ورزشگاه خالي از تماشاگر آزادي به مصاف استقلال اهواز رفت و به تساوي 1-1 رسيد.

 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: