برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جريمه 10ميليوني براي انصراف دهندگان

رئيس سازمان ليگ آزادگان گفت: تيم‌هاي دسته اولي که از حضور در رقابت‌هاي جام حذفي انصراف دهند با جريمه 10 ميليوني مواجه مي‌شوند.

غلامرضا بهروان در مراسم قرعه کشي رقابت‌هاي فوتبال جام حذفي که عصر ديروز چهارشنبه در محل فدراسيون فوتبال برگزار شد، ضمن بيان مطلب فوق گفت: سعي داريم فوتبال در ليگ‌هاي پائين را به سوي کيفي‌سازي پيش ببريم که اين مساله را با کم کردن تعداد تيم‌ها عملي مي‌کنيم.

وي اضافه کرد: پس از انصراف بسياري از تيم‌هاي دسته پائين در فصل گذشته جام حذفي، امسال تصميم گرفتيم تنها تيم‌هاي ليگ برتر، دسته اول و قهرمانان استان‌ها در اين جام حضور يابند و مانع شرکت تيم‌هاي دسته دوم و سوم در اين جام شديم.

رئيس سازمان ليگ آزادگان تصريح کرد: قصد داريم تعداد تيم‌هاي ليگ دسته دوم را از 36 تيم به 32 و در نهايت 28 تيم تقليل دهيم تا تيم‌ها به جاي برگزاري 16 بازي در سال، 30 بازي انجام داده و به اين صورت سطح کمي و کيفي مسابقات را افزايش دهيم.

وي با تاکيد بر اينکه شرکت تيم‌هاي دسته اول در جام حذفي اجباري است، افزود: هر تيم دسته اولي که از اين جام انصراف دهد، 10 ميليون تومان جريمه مي‌شود و در صورتيکه اين انصراف‌ها در مراحل بعدي صورت گيرد، اين جريمه‌ها هم افزايش پيدا مي‌کند.

بهروان با اشاره به تغيير برخي قوانين در جام حذفي تاکيد کرد: برخلاف فصل گذشته که بازيکنان با دريافت 3 اخطار بازي بعدي را از دست مي‌دادند، در فصل جاري جام حذفي با دريافت 2 کارت زرد بازيکنان ديدار بعدي را از دست مي‌دهند.

وي با بيان اينکه سعي دارد مشکلات آئين نامه جام حذفي برطرف شود، اظهار داشت: تيم‌هاي دسته پائين درصورت تقابل و ميزباني تيم‌هاي ليگ برتري، بايد ورزشگاه استاندارد داشته باشند، در غير اينصورت بازي آنها در ورزشگاه استاندار استان آن تيم برگزار خواهد شد.

رئيس سازمان ليگ آزادگان با تاکيد بر اينکه قصد دارد برنامه کامل مسابقات دسته‌هاي پائين‌تر را هم مانند ليگ برتر اعلام کند تا اين مسابقات با برنامه ريزي منسجم پيش برود، در پايان گفت: مربيان و بازيکنان منشوري علاوه بر محروميت از حضور در ليگ برتر، حق حضور در ليگ‌هاي پائين‌تر را هم نخواهند داشت.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: