برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

خوردبين: قرعه پرسپوليس آسان است

سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس قرعه اين تيم در رقابت‌‎هاي فوتبال جام حذفي باشگاه‌هاي کشور را آسان دانست.

محمود خوردبين ضمن بيان مطلب فوق در مورد قرعه کشي رقابت‌هاي جام حذفي گفت: پرسپوليس با قرعه خوبي در اين مسابقات روبرو شد گرچه اين قرعه نسبت به فصل گذشته سخت‌تر است.

وي خاطرنشان کرد: طبق اين قرعه ما تا فينال با استقلال روبرو نمي‌شويم و اگر سپاهان بتواند حريفانش را شکست دهد، در يک چهارم نهايي با آنها روبرو خواهيم شد و احتمال رويارويي ما در نيمه نهايي با تيم استيل آذين هم وجود دارد اما تيمي که بخواهد قهرمان شود نبايد به حريفان فکر کند. 

سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس همچنين تاکيد کرد: مسئولان مي‌خواستند ذوب آهن و سپاهان هم در يک سمت جدول قرار بگيرند تا اين دو تيم هم مانند سرخابي‌ها تا فينال با همديگر روبرو نشوند اما با اين مساله مخالفت شد ولي در نهايت طبق قرعه کشي انجام شده بازهم دو تيم با همديگر روبرو نمي‌شوند.

خوردبين در پايان در مورد ديدار پرسپوليس با سايپا در ليگ برتر گفت: سايپا تيم خوبي است و هدايت آنرا هم مربي مانند مايلي‌کهن برعهده دارد. ما پس از شکست فصل گذشته برابر اين تيم و با توجه به باخت در بازي قبل برابر صبا، احتياج به پيروزي در اين ديدار داريم و بايد در اين ديدار مهم سايپا را از پيش رو برداريم.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: