برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رييس فدراسيون: اولين دهكده تابستاني ورزشهاي سه گانه كشور درگلستان ايجاد مي‌شود

ورزش. ورزشهاي سه گانه. رييس فدراسيون
گرگان - رييس فدراسيون ورزش سه گانه كشور گفت: اولين دهكده تابستاني ورزشهاي سه گانه كشور در استان گلستان و شهرستان بندرتركمن ايجاد خواهدشد محمدعلي صبوري روز پنجشنبه در مراسم اختتاميه مرحله اول رقابتهاي ورزشهاي سه گانه قهرماني كشور در شهرستان بندرتركمن افزود: اين تصميم براساس موافقت اعضاي فدراسيون با توجه به شرايط خوب آب و هوايي، اقليمي، تنوع جمعيتي و امكانات مناسب در اين استان و شهرستان گرفته شده است.

به گفته وي، شهرستان بندرتركمن با ميزباني خوب و شايسته خود در اولين مرحله رقابتهاي ليگ برتر باشگاه‌هاي ورزش سه گانه كشور، نشان داد كه شايستگي داشتن دهكده ورزشهاي سه گانه را دارد.

وي ضمن تقدير از حضار و مسئولان استاني و شهرستاني به ويژه مردم شهرستان تركمن، تصريح كرد: مردم اين منطقه و شهرستان، مردماني فهيم و ورزشدوست و با پتانسيل بالا در ورزش مي‌باشند.

وي يادآور شد: با توجه به اينكه در شهرستان بندرتركمن مردمي از اهل تشيع و اهل تسنن زندگي مي‌كنند، در برگزاري شايسته اين رقابتها و نظم حاكم بر آن، وحدت كلمه بين مردم، مسئولين ورزشكاران، پيشكسوتان به روشني و وضوح ديده مي‌شد.

صيور ادامه داد: اين مساله مايه خرسندي و مباهات فدراسيون مي‌باشد كه مردم اين منطقه با علاقه مندي و پشتكار، ميزباني خوب و شايسته‌اي براي ورزشكاران بودند.

مرحله اول رقابتهاي ليگ برتر ورزش سه گانه باشگاههاي كشور در بخش جوانان با قهرماني تيم نفت فلات قاره تهران و در رده بزرگسالان با قهرماني تيم هيئت شهركرد به پايان رسيد.

مرحله دوم اين رقابتها از رقابتهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۰‬گوانجو و مرحله سوم در بهمن ماه سال جاري برگزار مي‌شود.

تاریخ: 1389/5/14
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: