برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دستیاران مرفاوی همه کارت گرفتند

سرانجام یک هفته جنجال در رابطه با نیمکت مس به خوبی و خوشی تمام شد و تمامی مربیان تیم مس کارت حضور برروی نیمکت را گرفتند تا لبخند بر لبان آقا صمد نقش ببندد.
 پس از اینکه نیمکت مس در بازی برابر ذوب آهن به شدت خالی بود و دستیاران مرفاوی نتوانسته بودند کارت شرکت در بازی ها را دریافت کنند مربی مس در مساحبه خود به شدت به این مسئله اعتراض کرده بود و تداوم آن را حتی مانعی برای ادامه همکاریش با باشگاه دانسته بود.
 اما در حالی که باشگاه مس عنوان کرده بود کمک های مرفاوی فاقد مدرک آ بین المللی هستند و به همین علت مجوز نشستن برروی نیمکت را ندارند، سرانجام موفق شد کارت آن ها را از سازمان لیگ دریافت کند تا در بازی مس برابر ملوان نیمکت مس شلوغ تر از همیشه باشد.
 نکته جالب صدور کارت برای ساکت الهامی است. مربی که گفته می شد نام او در میان منشوری های لیگ قرار دارد. اما ساسان موسوی سرپرست تیم مس کارت این مربی را هم صادر شده بیان می کند تا به حرف و حدیث ها در رابطه با او نیز خاتمه دهد.
هواداران مس حالا امیدوارند با تغییر برروی نیمکت مس و بیشتر شدن چشم های مرفاوی، در نتایج مس هم تغییر ایجاد شود و مس از انزلی با دست پر برگردد.

 

گل 

تاریخ: 1389/5/14
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: