برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

با كسب بيشترين تعداد مدال صورت گرفت؛درخشش بانوان تكواندوكار شركت پالايش گاز فجر جم در بوشهر

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : بانوان تكواندو كار شركت پالايش گاز فجر جم در مسابقات قهرماني استان بوشهر صاحب مدال‌هاي رنگارنگ شدند

خبرگزاری زنان ایران – بوشهر
سرویس ورزشی – مسابقات

 خبرگزاري بین المللی زنان ایران : بانوان تكواندو كار شركت پالايش گاز فجر جم در مسابقات قهرماني استان بوشهر صاحب مدال‌هاي رنگارنگ شدند. 

به گزارش خبرگزاري ایونا از عسلويه به نقل از روابط عمومي شركت پالايشگاه جم، بانوان تكواندوكار شركت پالايش گاز فجر جم در مسابقات تكواندو بانوان استان بوشهر شركت كردند و توانستند با قدرت كامل صاحب مقام‌هاي برتر شوند.

بر اساس اين گزارش، در اين دوره از مسابقات كه در مركز استان برگزار شد، باشگاه‌هاي ورزشي سروش، نادري، مهر و صدف از مركز استان و تيم‌هايي از شهر هاي برازجان و گناوه و همچنين خدمات غير صنعتي گاز ايران به همراه تيم باشگاه گاز فجر جم شركت داشتند.

بر اساس اين گزارش در وزن اول مسابقات سحر محمدزاده از باشگاه فجر جم توانست با كسب مدال طلا به اردوي تمرينات ليگ كشوري نيز دعوت شود.

در وزن سوم مسابقات نيز زهرا خرسند با كسب مدال نقره و دعوت به اردوي تمرينات ليگ كشوري توانست كارنامه خوبي را از خود نشان دهد.

در وزن چهارم نيز عاطفه پايدار مطلق با كسب مدال نقره و دعوت به اردوي تمرينات ليگ كشوري درخشش خيره كننده‌اي از خود نشان داد و در همين وزن نسترن محسني كلي، مغلوب حريف هم باشگاهي خود شد و از راهيابي به فينال بازماند.

در وزن هفتم مسابقات نيز نرگس عزيزي با كسب مدال طلا و همچنين دعوت به اردوي تمرينات ليگ كشوري بهترين نمايش را از خود نشان داد.

باشگاه گاز فجر جم در وزن‌هاي هشتم و نهم اين مسابقات هيچ شركت كننده‌اي نداشته است.

در وزن دهم مسابقات نيز زهرا پريشان از باشگاه فجر جم با كسب مدال نقره توانست مقام دوم مسابقات اين گروه را از آن خود كند.

اين دوره از مسابقات در 10 رده وزني برگزار شد كه باشگاه گاز فجر جم در هشت رده آن شركت فعال داشته و ندا رضاپور به عنوان مربي تيم را همراهي كرد.

مسئوليت برگزاري مسابقات با هيئت تكواندوي استان بوشهر بود و اين مسابقات از سطح بسيار بالايي برخوردار بود.

بر اساس همين گزارش، در مسابقات آزاد انفرادي انتخابي كشوري جوانان نيز كه در سالن اختصاصي هيئت تكواندو استان بوشهر برگزار شد، باشگاه گاز فجر جم توانست نتايج مطلوبي را كسب كند.

اين دوره از مسابقات نيز در هشت وزن برگزار شد كه تكواندو كاران باشگاه گاز فجر جم در شش رده وزني در مسابقات حاضر شدند.

در وزن اول اين مسابقات نيز مباركه برزكار با كسب مدال طلا به اردوي تمرينات ليگ كشوري دعوت شد و رضوان پيماني نيز با كسب مدال برنز موفق شد به اردوي تمرينات ليگ كشوري راه يابد.

در وزن دوم نيز شيما پريشان با كسب مدال نقره و دعوت به اردوي تمرينات ليگ كشوري افتخار آفريد.

در وزن سوم نيز نرجس خاتون برزو و نسيرن پريشان مغلوب حريفان بوشهري خود شدند و مدالي كسب نكردند.

در وزن چهارم نيز نجمه دهقان با كسب مدال نقره به اردوي تمرينات ليگ كشوري دعوت شد و پريوش كهنسال نيز مغلوب حريف هم باشگاهي خود نجمه دهقان شد.

در وزن پنجم نيز فاطمه جعفري با كسب مدال نقره و زهرا دليري با كسب مدال برنز به اردوي تمرينات ليگ كشوري دعوت شدند.

در وزن ششم و هفتم نيز بتول احمد زاده و حوا عزيزي به علت مصدوميت در مسابقه حاضر نشدند و در وزن هشتم نيز پريزاد طاهري با كسب مدال برنز موفق شد به اردوي تمرينات ليگ كشوري دعوت شود.


ندا رضا‌پور در اين دوره از مسابقات نيز به عنوان سرپرست و مربي تيم فعاليت داشت.

کدخبر: 89051531

تاریخ: 1389/5/14
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: