برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

والیبالAVC کاپ آسیا/ژانگ فی: بازی سرعتی ما را پیروز کرد/ اشتباهات گذشته را جبران کردیم

ارومیه- خبرگزاری مهر: سرمربی تیم ملی والیبال چین تایپه ارائه بازی سرعتی و تکنیکی را مهمترین عامل پیروزی این تیم مقابل استرالیا عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر در ارومیه، "ژی ژانگ فی" ظهر پنجشنبه در کنفرانس خبری پس از بازی با استرالیا، با اشاره به اینکه "در بازی با استرالیا میانگین قدی کوتاه را با سرعت بازیکنان‌مان جبران کردیم"، افزود: قبل از بازی به بچه‌ها تذکر داده شد تا از مغزشان برای کسب پیروزی در این دیدار بهره بگیرند.

وی با اشاره به پیشرفت و جبران اشتباهات گذشته در طی بازیها با وجود شکست مقابل حریفان، ادامه داد: متاسفانه تیم ما  آنالیزور ندارد اما با این حال با تهیه فیلم بازی حریفان آنها را برای بازیکنان‌مان آنالیز و استراتژی دفاع و حمله را بر اساس نقاط ضعف و قوت حریفان انجام می دهیم.

سرمربی تیم ملی والیبال چین تایپه با بیان اینکه "در دیدارهای گذشته در دریافت و سرویس مشکل داشتیم و زیاد خوب کار نکردیم اما در بازی امروز توانستیم با کاهش این اشتباهات و حمایت تماشاگران پیروز میدان باشیم"، ادامه داد: از همه این تماشاگرانی که ما را تشویق کردند و همچنین از میزبانی ارومیه که به صورت عالی انجام شد، سپاسگزارم.

ژانگ فی هم چنین در پاسخ به این سئوال که "دوست دارید در مرحله بعد با چه تیمی بازی داشته باشید؟"، گفت: تیم ملی والیبال هند در بازی‌های گروهی ما را شکست داد و دوست داریم بازی بعدی خود را در مقابل این تیم انجام دهیم و انتقام شکست خود را از آنها بگیریم.

تیم ملی والیبال چین تایپه در یک بازی حساس و سخت توانست با نتیجه سه بر دو بر تیم قدرتمند و بلند قد استرالیا غلبه و به دور نیمه نهایی این دور از رقابتهاراه یابد.

دومین دوره مسابقات والیبال کاپ آسیا به میزبانی ارومیه با حضور هشت تیم برتر ایران، چین، کره جنوبی، استرالیا، قزاقستان، چین تایپه، ژاپن و هند از 10 تا 16 مرداد ماه سالجاری برگزار می شود.


تاریخ: 1389/5/14
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: