برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

متسلدر: رائول برای شالکه مهمتر از روبن برای بایرن

کریستوف متسلدر و رائول گونسالس هر دو رختکن رئال مادرید را به مقصد شالکه ترک کردند و این مدافع آلمانی معتقد است که رائول می تواند مبدل به بازیکنی کلیدی در گلزنکرشن شود و بدین ترتیب اهمیت او در رختکن شالکه به مراتب بیشتر از روبن در بایرن مونیخ خواهد شد

متسلدر در صحبتهایی به بیلد گفت:« ما باید صبر کنیم و ببینیم که کدامیک از این دو، بازیکن بهتری  خواهد شد. آرین کیفیت بالایی دارد ولی رائول برای تیم مهمتر خواهدبود، آن هم به دلیل عملکرد و رفتارش در خارج از زمین است.»

این مدافع آلمانی ادامه داد:« انتقال رائول برای شالکه بسیار مهم بود. اندکی ناامید کننده است که افرادی می گویند که تنها بازیکنانی که تمام شده اند، به بوندس لیگا می آیند. رائول اگر تنها به دنبال پول بود، می توانست به دوبی یا جای دیگری برود.»

متسلدر در بخش پایانی صحبتهایش در مورد پیوستن سامی خدیرا به رئال مادرید گفت:« سامی به خوبی با باشگاه مادریدی تطبیق خواهد یافت.او این فرصت را خواهد یافت تا در کنار بازیکنان بامهارتی از جمله کاکا و کریس رونالدو توپ بزند. من مطمئنم که او در مادرید موفق می شود؛ چرا که تمام ویژگی های لازم برای این درخشش را دارد.»

گل 

تاریخ: 1389/5/14
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: