برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هاجسون:حفظ ماسچرانو کار سختی است

روی هاجسون مربی جدید باشگاه لیورپول، در صحبتهایی اعلام کرده که متوقف کردن روند انتقال خاویر ماسچرانو از لیورپول به اینتر کار بسیار سختی است.

در هفته های اخیر صحبتهای زیادی در مورد احتمال انتقال این ستاره آرژانتینی به رختکن نرآتزوری به گوش می رسید و شنیده می شد که رافا بنیتس تمایل زیادی دارد تا ستاره اش را به تیم جدیدش بیاورد.

این در حالی است که اخیرا استیون جرارد و فرناندو تورس تعهد خود را به باشگاه انگلیسی اعلام کرده اند ولی هاجسون معتقد است که ماسچرانو گام در مسیر این دو ستاره نخواهد گذاشت.

مربی لیورپول در صحبتهایی گفت:« فکر می کنم که ماندن ماسچرانو کار بسیار سخت تری باشد.اگر پیشنهاد خوبی برای ماسچرانو از راه برسد و از طرف تیمی باشد که خود خاویر نیز تمایل به رفتن به آنجا داشته باشد ، کار به مراتب سخت تر خواهد شد.ولی خبر خوب این است که هنوز درخواستی دریافت نکرده ایم و درنتیجه همچنان می توانم روی او به عنوان بازیکن لیورپول،حساب باز کنم و او را یک بازیکن لیورپول بدانم.شاید روزی پیشنهادات برای او برسد و شاید هم نه.»

هاجسون ادامه داد:« اگر درخواستی برای جذب او برسد و این پیشنهاد با ارزشهای ما همخوانی داشته باشد و اگر خود ماسچرانو هم بخواهد برود، نمی دانم که قدرت من برای متقاعد کردن او تا چه حد خواهد بود. ولی شاید هم پیشنهادی برای ماسچرانو نیاید و او در رختکن تیم ما بماند.»

این در حالی است که مسئولان لیورپول به دنبال یافتن مهره مناسبی برای جایگزین کردن ماسچرانو هستند و کریستین پولسن را گزینه مناسبی برای خواسته خود می دانند.

 

گل 

تاریخ: 1389/5/14
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: