برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مسابقات بين‌المللي بدمينتون سوريه؟ايران تمام ديدارها ي روز نخست را برد

ورزش. بدمينتون. مسابقات بين‌المللي سوريه
تهران - بدمينتون بازان ايران در نخستين روز مسابقات بين‌المللي سوريه تمام ديدارهاي روزگذشته /چهارشنبه/ خود را با پيروزي پشت سر گذاشتند.

به گزارش روز پنجشنبه ايرنا، در يكنفره مردان، علي شاه حسيني ديشب و در دور سوم اين مسابقات به مصاف صالح از سوريه رفت و وي را ‪ ۲‬بر صفر شكست داد، وي در دور چهارم با عمر اوارد از عراق ديدار خواهد كرد.

محمدرضا خانجاني حيدر بشا از عراق را با همين نتيجه برد تا در دور چهارم مقابل احمد صلاح حريف قدرتمند مصري قرار گيرد.

همچنين محمدرضا خردمندي در دور سوم اين مسابقات رمضان ازترك از تركيه را ‪۲‬برصفر برد و امروز در دور چهارم به مصاف هري ستياوان از بحرين مي‌رود.

كاوه مهرابي ديگر ملي پوش كشورمان نيز لاستيا كاروناتيلك از سريلانكا را برد و امروز مقابل يارا آزاد از عراق قرار مي‌گيرد.

سروش اسكندري نيز موفق شد تا فيض متير از سوريه را شكست داده و در دور چهارم با موحد جيد از سوريه بازي خواهد كرد.

همچنين در قسمت دو نفره مردان، علي شاه حسيني و محمدرضا خردمندي پس از استراحت در دور نخست، احمد سواس و محمود داراش از سوريه را شكست دادند و امروز در دور سوم به مصاف حريفاني از اردن مي‌روند.

تيم دو نفره محمدرضا خانجاني و سروش اسكندري نيز در دور اول با قرعه استراحت روبرو بودند و در دور دوم حسن مصطفي و نائف منصور از اردن را ‪۲‬ بر صفر شكست دادند تا در دور سوم با دوبل مشتركي از قزاقستان و سوريه روبرو شوند.

تيم ملي بدمينتون بانوان كه نفرات جوان و نوجوان خود را در اين رقابت ها به همراه دارد نيز بازي‌هاي خود را با پيروزي پشت سر گذاشته است.

در انفرادي بانوان سحر زمانيان پس از استراحت در دور اول، رازن الخليفه از اردن را ‪ ۲‬بر صفر برد تا در دور سوم به مصاف رنو هتيراچي از سريلانكا برود.

نگين اميري پور هم در دور دوم هديل كريم از سوريه را ‪ ۲‬بر ‪ ۱‬شكست داد و امروز به مصاف نسليان ازتركيه مي‌رود.

سارا دلاوري بدمينتون باز جوان تيم ايران در دور اول حريفي از سوريه را شكست داد و ديشب نيز توانست هديه حسني از مصر را ‪ ۲‬بر صفر ببرد و امروز در دور سوم مسابقات مقابل سمره فر حريف قدرتمند تركيه قرار مي‌گيرد.

ثريا آقايي بدمينتون باز نوجوان ايراني نيز بازي‌هاي خود را با پيروزي پشت سر گذاشت و پس از شكست ديانا نقي از مصر امروز با رهام الشكار از سوريه ديدار مي‌كند.

يسري بيگي ديگر بدمينتون باز نوجوان تيم ايران در دور اول حريفي از سوريه را شكست داد و در دور دوم دنا علي وت از اردن را ‪ ۲‬بر صفر برد تا در دور سوم به مصاف مالوين از فيليپين برود.

مسابقات دونفره بانوان امروز پيگيري مي‌شود.

مسابقات بين‌المللي سوريه از ديروز چهارشنبه با حضور بيش از ‪ ۱۲۰‬بدمينتون باز از ‪ ۱۴‬كشور در شهر دمشق آغاز شد.


تاریخ: 1389/5/14
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: