برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علی کفاشیان عنوان کرد:تجدید نظر درباره حضور خبرنگاران در اردوهای تیم ملی/ حمایت قاطع از تیم ملی

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اخباری که در خصوص اردوی تیم ملی در اتریش از سوی برخی نمایندگان رسانه ها منتشر شد گفت: تاکنون محرومیتی برای رسانه ها و خبرنگاران قائل نشده ایم ولی ممکن است در این باره تجدید نظر کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی کفاشیان با بیان این مطلب درباره اینکه گفته می شود خبرنگاران دیگر نمی توانند همراه با تیم ملی به اردوها بروند گفت: البته من چنین جمله ای را نگفتم و فدراسیون فوتبال در شرایط کنونی تعامل خوبی با رسانه ها دارد  اما اتفاقاتی که در اردوی اتریش از سوی نمایندگان رسانه های حاضر افتاد ممکن است موجب شود در این ارتباط تجدید نظر کنیم و گرنه هیچ محرومیتی برای هیچ رسانه و خبرنگاری در کار نیست.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره مسائل اخیر تیم ملی و انتقاداتی که از تیم ملی مطرح می شود گفت: ما ازانتقادات سازنده استقبال می کنیم اما بر اساس شرح وظایف و بحث حرفه ای باید از کادر فنی و تصمیمات آنها به شدت دفاع کنیم چون کادرفنی باید پاسخگوی عملکردش باشد.

کفاشیان تصریح کرد: فدراسیون فوتبال تابع تصمیم کادرفنی است و هر تصمیمی که کادرفنی بگیرد حمایت خواهد کرد. ما در مورد خط خوردن هر بازیکنی هیچ دخالتی نمی کنیم و هر تصمیمی که سرمربی تیم ملی بگیرد مورد حمایت قاطع فدراسیون فوتبال است.
  وی درباره آخرین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با دکتر سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی گفت: فدراسیون فوتبال مهمترین فدراسیون ورزشی کشور و فوتبال مورد توجه ترین ورزش کشور برای مردم است. به همین دلیل مطمئنا نتایج آن تاثیرگذار است. از هیمن رو در این جلسه در این باره بحث شد و برنامه های آتی فدراسیون فوتبال برای تیم ملی های ملی مورد بررسی قرار گرفت و همچنین گزارشی درباره اوضاع و احوال تیم های ملی در ره های سنی آقایان و بانوان به دکتر سعیدلو ارائه شد.   رئیس فدراسیون فوتبال گفت: البته درباره دیگر برنامه های فدراسیون فوتبال در امورمختلف زیرساختی و علمی فوتبال بحث های خوبی انجام شد که با استقبال دکتر سعیدلو مواجه شد و ایشان از برگزاری چنین جلسه و نشست هایی استقبال کردند و بویژه خواستار توجه ویژه به دو تیم ملی بزرگسالان و امید به خاطر در پیش بودن بازیهای آسیایی گوانگجو و جام ملتهای آسیای 2011 قطر شدند.
  وی در ادامه با اشاره به وعده سازمان تربیت بدنی برای حمایت کامل مالی از تیم های ملی وبرنامه های فدراسیون فوتبال گفت: سازمان تربیت بدنی از فدراسیون فوتبال به خوبی حمایت می کند و مطمئنا موفقیت فوتبال برای سازمان بسیار حائز اهمیت است.
  علی کفاشیان درباره افت حضور تماشاگران در ورزشگاهها و کم شدن استقبال از بازیهای لیگ برتر گفت: به هرجهت رقابتهای جام جهانی تازه به پایان رسیده و لیگ در آغاز راه قرار دارد و این اتفاق تا حد زیادی طبیعی به نظر می رسد اما با گذشت زمان مطمئنا تماشاگران به ورزشگاهها بازخواهند گشت و برگزاری رقابتها در ماه مبارک رمضان و زیرنور و حساس تر شدن بازیها تماشاگران دوباره سکوها را پر می کنند.
  علی کفاشیان درباره حضورحبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس درهیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: پس از استعفای گنجعلی خانی از عضویت درهیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، اعضای هیئت رئیسه حبیب کاشانی را انتخاب کردند که باید دید مجمع عمومی فدراسیون فوتبال هم به ایشان رای اعتماد می دهد یا نه.   وی اضافه کرد : به هر جهت عملکرد ایشان در باشگاه پرسپولیس، هیئت رئیسه را مجاب کرد تا از ایشان در فدراسیون فوتبال هم استفاده کنیم و مطمئنا حضور ایشان در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای فوتبال کشور مفید خواهد بود.
تاریخ: 1389/5/14
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: