برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رييس انجمن دووميداني نابينايان و كم بينايان : استقبال ورزشكاران از مسابقات قهرماني ايران بي‌سابقه است

ورزش. نابينايان. دووميداني
تهران - رييس انجمن دووميداني فدراسيون نابينايان و كم بينايان ايران گفت كه حضور ‪ ۲۴۹‬دونده از ‪ ۳۳‬تيم و در ‪ ۳۶‬كلاس ، در مسابقات قهرماني كشور بي سابقه است .

به گزارش ايرنا به نقل از فدراسيون نابينايان و كم بينايان ، امير يار احمدي سروش روز پنجشنبه ضمن بيان اين مطلب گفت : يازدهمين دوره مسابقات دووميداني نابينايان و كم بينايان قهرماني كشور كه در ورزشگاه تختي مشهد در جريان است ، از نظر كمي و كيفي در سطح بالايي برخوردار بوده و استقبال ورزشكاران از اين مسابقات كم سابقه بوده است .

وي افزود : اين مسابقات با حضور ‪ ۲۴۹‬ورزشكار از ‪ ۳۳‬استان در ‪ ۱۲‬ماده و ‪۳۶‬ كلاس برگزار
مي شود كه در نوع خود يك ركورد محسوب مي‌شود .

يار احمدي درباره سطح كيفي اين مسابقات گفت : خوشبختانه كيفيت اين رقابتها در سطح بالايي است و ورزشكاران با انگيزه مضاعي در آن حصور يافته اند كه علت اصلي آن ، كسب مقام و راهيابي به اردوي تيم ملي به منظور شركت در بازيهاي كوانگ ژو ( چين ) است .

وي گفت : بهترينهاي اين مسابقات در اردوهاي تداركاتي تيم ملي ايران حضور خواهند يافت تا براي شركت در بازيهاي كوانگ ژو آماده شوند .

رييس انجمن دووميداني نابينايان و كم بينايان ضمن قدرداني از حمايت سازمان بهزيستي كشور و شهرداري تهران براي برگزاري هرچه بهتر اين مسابقات گفت : ورزشكاران نابينا و كم بيناي ايران در مسابقات قهرماني ايران در مشهد ، از روحيه بالايي برخوردار هستند و اميد است كه آنها بتوانند در كوانگ ژو ، سفيران شايسته‌اي براي كشورمان باشند .

مسابقات دووميداني نابينايان و كم بينايان قهرماني ايران روز جمعه در ورزشگاه تختي مشهد به كار خود پايان خواهد داد .

تاریخ: 1389/5/14
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: