برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

صف‌آرايي آبي پوشان اهوازي در خانه‌ي فجر شيراز؛ / رمضاني: / استقلال اهواز با پيروزي در اين ميدان جاني تازه مي‌گيرد / استرس بازيكنان با كسب 3 امتياز از بين مي‌رود

سخنگوي باشگاه استقلال اهواز پيش از ديدار با مقاومت سپاسي شيراز در چارچوب هفته بيست و نهم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور گفت: بازيكنان ما از نظر روحي و رواني دچار استرس شده‌اند كه با پيروزي در اين ميدان از اين شرايط خارج مي شوند.

عبدالحميد رمضاني در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا از خوزستان، عنوان كرد: تيم ما در اين هفته تمرينات منظم و برنامه‌هاي تاكتيكي مناسبي را در دستور كار خود داشت. بازيكنان ما در ديدار گذشته بهترين بازي خود را به نمايش گذاشتند و مصمم هستند در اين ميدان نيز با انجام يك بازي قدرتمند پيروز از زمين خارج شوند.

وي افزود: استقلال اهواز هم‌اكنون در شيراز به سر مي‌برد و تا انجام ديدار با نماينده شيراز 2 جلسه ديگر تمرين خواهد كرد. بازيكنان ما با توجه به شرايط تيم در جدول تا حدودي دچار استرس شده‌اند كه با پيروزي در اين ديدار حساس مي‌توانند از اين استرس خارج شوند. استقلال اهواز در اين چند ديدار باقيمانده تنها به دنبال كسب امتياز از حريفان خود است و براي جدا شدن از انتهاي جدول قدرتمندانه به ميدان مي‌رود.

رمضاني در خصوص تيم مقاومت سپاس شيراز اظهاركرد: اين تيم از مهره‌هاي جوان و سرعتي برخوردار است. با توجه به تغيير كار مربي‌گري اين تيم، پيكار سختي را در پيش داريم و به دنبال كسب امتياز از اين ديدار هستيم.

وي در خصوص بازيكنان غايب تيمش گفت: تيم ما در اين ديدار تنها محسن ارزاني را به دليل مصدوميت در اختيار ندارد اما ساير بازيكنان در سلامت كامل به سر مي‌برند.

به گزارش ايسنا، ديدار تيم‌هاي مقاومت سپاسي شيراز و استقلال اهواز در چارچوب رقابت‌هاي ليگ برتر باشگاه‌هاي كشور ساعت 15 روز جمعه 21 اسفندماه به ميزباني نماينده شيراز برگزار مي‌شود.

انتهاي پيام

كد خبر: 8812-12386
تاریخ: 1388/12/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: