برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فراز كمالوند: مساوي كردن با ‪ ۱۰‬نفر،كمتر از برد نيست

ورزش. داخلي. فوتبال
تبريز- سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز پس از تساوي تيمش مقابل شهرداري اين شهر،گفت: مساوي كردن با ‪ ۱۰‬نفر،كمتر از برد نبوده و بازي با يك يار كمتر، كار سختي است.

به گزارش ايرنا، فراز كمالوند سرمربي تيم تراكتور تبريز روز پنجشنبه پس از ديدار اين تيم با تيم همشهري خود شهرداري تبريز،در گفت وگو با رسانه ها افزود: زماني كه تيم در پايان نيمه اول و با اخراج مهدي كياني ‪ ۱۰‬نفره شد، با تعويض بازيكنان و موقعيت آنان، گل خورده را جبران كرديم و اين در جاي خودش كار مهم و سختي است.

وي اضافه كرد: در اين بازي ما براي اولين بار در ورزشگاه يادگار امام( ره ) تبريز ميهمان بوديم و روي تك تك امتيازهايي كه در آن ميهمان هستيم حساب كرده ايم.

كمالوند گفت: براي رسيدن به تراكتورسازي مطلوب، سه چهار هفته زمان لازم است و ما در اين ديدار نسبت به بازي راه آهن كمي رشد داشتيم و در بازي هاي بعدي، بهتر ظاهر خواهيم شد.

وي با نكوهش حركت مهدي كياني بازيكن اخراجي اين تيم، افزود: حركت اين بازيكن به هيچ وجه قابل توجيه نبوده و به شدت با آن برخورد خواهم كرد و براي تنبيه وي،احتمالا تا پايان بازي‌هاي نيم فصل، در تركيب تيم قرار نگيرد.

كمالوند بيان داشت:كارت قرمزي كه داور مسابقه به كياني نشان داد كاملا درست بود و با اين بازيكن حتي به قيمت شكست تيم، برخورد خواهد شد.

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي گفت: سعي خواهيم كرد در نيم فصل بازي ها ‪ ۳۰‬امتياز كسب كنيم تا با قرار گرفتن در رده‌هاي بالاي جدول، سهميه آسيايي را با تراكتور براي تبريز كسب كنيم.

كمالوند كيفيت بازي امروز را پايين ارزيابي كرد و افزود: ‪ ۱۰‬نفره شدن تراكتورسازي از كيفيت بازي كاست و اين اسم تراكتورسازي بود كه مانع حملات بيشتر شهرداري شد.

وي با تبريك اولين امتياز ليگ برتري تيم فوتبال شهرداري تبريز در سومين هفته از مسابقات، اظهار داشت: شهرداري ظرفيت حضور موفق در ليگ برتر را دارد و اين تيم نيز براي نشان دادن اين توانايي، نياز به زمان دارد.

وي درخصوص داوري بازي بيان داشت:داور،حاكم بي‌چون و چراي ميدان است و مربي و بازيكن بايد به راي وي احترام بگذارند و از انجام هر حركتي كه در بازي تنش ايجاد كند، دوري كنند.

كمالوند افزود: قبل از بازي و در جلسه‌اي كه با بازيكنان داشتم، بارها بازي جوانمردانه و به دور از هر گونه حاشيه را سفارش و تاكيد كردم چون مي دانستم اين بازي يك اخراجي خواهد داشت.

دربي تيم‌هاي تبريزي شهرداري و تراكتورسازي در هفته سوم رقابت‌هاي ليگ برتر باشگاه‌هاي كشور با نتيجه تساوي يك بر يك خاتمه يافت.

اين ديدار در ورزشگاه يادگار امام( ره) تبريز و بدون حضور تماشاگران برگزار شد و با انجام آن،شهرداري اولين امتياز ليگ برتري خود را كسب كرد و تراكتورسازي نيز با كسب يك امتياز اين بازي، چهار امتيازه شد.


تاریخ: 1389/5/14
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: