برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

وقتی کامپیوتر جلالي هنگ کرد!

وقتی کامپیوتر جلالي هنگ کرد! 7:15:00 pm - 1389/ 5/ 5 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : مديرعامل باشگاه استيل آذين گفت: مجيد جلالي و فوتبالش را مي‌شناسم؛ اما كادر فني ما تمام طرح‌هاي او را خنثي كرد.

مديرعامل اين باشگاه روز دوشنبه و بعد از پيروزي استيل آذين مقابل فولاد، با حضور در رختكن با بازيكنانش به گفت و گو پرداخت و به آنها تبريك گفت.
مصطفي آجورلو با ابراز خوشحالي از پيروزي در نخستين بازي استيل آذين در ليگ برتر، گفت: هميشه ديدارهاي اول در هر تورنمنت و ليگي سخت است؛ بازي در گرماي بسيار شديد اهواز سخت تر. با تلاش بسيار زياد توانستيد هم فولاد و هم گرما را شكست داده و به يك پيروزي ارزشمند و 3 امتياز شيرين برسيد.
مديرعامل اين باشگاه با قدرداني از لوبيسا تومباكوويچ، افشين پيرواني و ساير اعضاي كادر فني افزود: مجيد جلالي و فوتبالش را به خوبي مي‌شناسم. او در اين بازي بيش از 10 بار تغيير سيستم داد و تاكتيكش را عوض كرد؛ اما هوشياري كادر فني ما و تلاش شما باعث شد كه اين طرح و برنامه‌ها خنثي شود.
آجورلو ادامه داد: هدف ما در اين فصل قهرماني با 80 امتياز است كه با كوشش شما و درايت تومباكوويچ، پيرواني و ساير اعضاي كادرفني به دست خواهد آمد. امروز روي كاغذي كه در جيب دارم، 3 امتياز را از 80 امتيازي كه هدف اصليمان است، كم كرده‌ام و براي قهرماني به دنبال 77 امتياز باقيمانده هستم.
در حالي كه بازيكنان دست در دست هم حلقه اتحاد تشكيل داده بودند، آجورلو گفت: پاداش اين پيروزي به زودي پرداخت خواهد شد؛ اما پاداش واقعي را شما گرفته ايد و آن هم اين رفاقت و همدلي‌اي است كه ميان شما برقرار شده است. اين اتحاد و يكدلي پاداش واقعي شماست و با اين همبستگي قطعا به اهدافي كه در اين فصل داريم، مي رسيم.
تاریخ: 1389/5/5
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: