برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مظلومي: بازيكني كه روي گل مقصر بود، جريمه مي‌شود

پرويز مظلومي پس از تساوي يك بر يك مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: پيش از اين هم پيش بيني بازي سختي را داشتيم و در بازي هم همين اتفاق افتاد. ذوب‌آهن تيم يك دست و هماهنگي است و مقابل ما جنگنده ظاهر شد.
وي ادامه داد: هدف ما در اين ديدار پرس حريف در مركز زمين و استفاده از ضد حملات بود كه در اين 2 كار خوب عمل كرديم. به نظر من آمادگي بدني بازيكنان خوب بود و توانستند دونده ظاهر شوند.
سرمربي استقلال در مورد نتيجه گفت: هدف ما كسب 3 امتياز بود، اما تساوي هم در اين ديدار عادلانه بود و نمي‌توان يك تيم را برتر از ديگر دانست. ما بايد روي گل هايي كه مي خوريم بيشتر كار كينم تا بتوانيم ضعف هاي خود را پوشش دهيم.
وي عنوان كرد: از تمام بازيكنان راضي هستم و و تاكتيك هايي كه از آنها خواسته بوديم را به خوبي اجرا كردند. دست ما يك مقدار در استفاده از بازيكنان بسته است و در اين بازي هم هنگام مصدوميت مجيدي بازيكن جانشين نداشتيم و مجبور شديم شيرزاد را به ميدان بفرستيم.
مظلومي در مورد ناهماهنگي بازيكنان گفت: با توجه به اينكه بازيكنان اصلي خود را پيش از شروع ليگ به دليل حضور در تيم ملي در اختيار نداشتيم، به همين دليل نتوانستيم به هماهنگي خوبي برسيم و به همين دليل به چند هفته زمان نياز داريم. در ديدار برابر فولاد هم اين ناهماهنگي به چشم آمد.
وي گفت: هفته آينده نيز بازيكنان اصلي خود را بايد در اختيار تيم ملي براي ديدار با ارمنستان قرار دهيم و با اين وضعيت نمي دانيم مقابل استيل آذين بايد چه كار كنيم و اين عادلانه نيست.
مظلومي با انتقاد از سرمربي تيم ملي عنوان كرد: قطبي فكر مي كند كه تنها بايد خودش پاسخگو باشد و اين را نمي‌داند كه ما هم بايد پاسخگوي ميليون‌ها طرفدار استقلال باشيم. با اين وضعيت ما نمي‌دانيم كه چگونه بايد با فدراسيون كار كنيم.
وي در مورد گلي كه استقلال دريافت كرد، تاكيد كرد: ما در تمرينات اين موضوع را به بازيكنان گوشزد كرده ايم و مي دانستيم كه محمد حسني در ضربات آزاد جلو مي‌آيد و به همين دليل يكي از بازيكنان را مامور كرديم تا وي را مهار كند كه متاسفانه بي دقتي كرد و به همين دليل او را جريمه خواهيم كرد.
تاریخ: 1389/5/14
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: