برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تداوم پیروزیهای جوانان برومند ایرانی در مسابقات تنیس بین المللی جوانان تهران

در ادامه رقابتهای تنیس بین المللی جوانان تهران که در مجموعه ورزشی شهید شیرودی در جریان است عصر امروز حمیدرضا نداف و کیارش سوری با غلبه بر حریفان خود به دیدار نهائی شانزدهمین دوره مسابقات تنیس بین المللی جوانان که زیر نظر فدراسیون جهانی تنیس ITF در تهران برگزار میگردد راه یافتند.

بر این اساس نداف در اولین دیدار این مرحله توانست با نتیجه ۲برصفر(ret0-4و۳-۶) بر هم وطن خودش صدقی نسب غلبه نموده و به دیدار نهائی راه یابد.

در دیگر دیدار این مرحله و در یک رقابت نزدیک که به مدت ۴۵/۳ ساعت به طول انجامید ،کیارش سوری بخت شماره یک این دوره از مسابقات با نتیجه ۲بریک(۳-۶و۷-۶و۵-۷) بر بازیکن ایرانی الاصل مقیم هلند بنام باستن داریوش صالح چیره شد و به دیدار پایانی راه یافت .

بدین ترتیب روز شنبه ۱۶/۵/۸۹ دیدار نهائی این دوره از مسابقات در بخش انفرادی ما بین دو بازیکن جوان و خوش آتیه کشورمان ( کیارش سوری و حمیدرضا نداف ) در مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار میگردد.

شانزدهمین دوره مسابقات تنیس بین المللی جوانان تهران به مدیریت امیر حسین جیرودی و سرداوری سامان حسنی روز شنبه با معرفی قهرمان انفرادی پایان می یابد .

نوشته شده در مسابقات « هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر باشگاههای تنیس کشور جام خلیج فارس سخن روز با دوستت آرام بيا، بسا كه روزى دشمنت شود، و با دشمنت آرام بيا، بسا كه روزى دوستت شود - حضرت علی (ع) تابلوی اعلانات

سيزدهمين جشنواره تابستاني كيش(8 تير الي 31 مرداد)(18 شهريور الي 2 مهر) آخرین اخبار تداوم پیروزیهای جوانان برومند ایرانی در مسابقات تنیس بین المللی جوانان تهران هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر باشگاههای تنیس کشور جام خلیج ف
تاریخ: 1389/5/14
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: