برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آلوس احتمال جدایی اش از بارسا را رد نمی کند

دني آلوس، مدافع راست برزيلي بارسا که روند تمدید قراردادش با باشگاه به دليل مشكلات مالي كاتالان ها به بن بست خورده،احتمال جدايي از اين باشگاه در اين تابستان را رد نمی کند.

آلوس 27 ساله كه دو فصل قبل به اين باشگاه پيوست، دوران موفق آميزي را در بارسا سپري كرد و در حال حاضر تا سال 2012 با آبي و اناري ها قرارداد دارد. اما اخيرا شايعاتي در مورد انتقال او به تيم منچستر سيتي به گوش مي رسد.

او در مصاحبه با نشريه ال موندو دپورتيوو ضمن رد اين شايعه گفت:" در زندگي مان نمي توانيم هيچ دري را ببنديم. من از بودن در بارسلونا بسيار خوشحالم و اميدوارم بتوانم تا پايان مدت قراردادم در اين باشگاه بمانم. من هرگز از كلمه هرگز استفاده نمي كنم و از اينكه باشگاه هاي ديگر براي خريد من ابراز علاقه مي كنند، بسيار خوشحالم اما در حال حاضر از بودن در بارسلونا راضي هستم. من با باشگاه بارسلونا قرارداد دارم و دوست دارم اينجا بمانم مگر اينكه باشگاه تصميم ديگري بگيرد."

پس از خروج لاپورتا از باشگاه و انتخاب راسل به عنوان رئيس جديد، او اعلام كرد كه باشگاه با بدهي 369 ميليون پوندي روبروست و باشگاه براي پرداخت دستمزد بازيكنان دچار مشكل شده است.

اما آلوس معتقد است كه اين مسئله چندان مهم نيست و با مذاكره همه چيز حل خواهد شد:" مشكلي جدي اي وجود ندارد. بايد نشست و در اين مورد صحبت كرد. مسئله اصلي اين است كه پولي كه آنها روي آن برنامه ريزي كرده بودند، از دست رفته است."

 

گل 

تاریخ: 1389/5/14
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: