برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سانسوم: ونگر به من گفت فابرگاس در آرسنال می‌ماند

کنی سانسوم، اسطوره آرسنال گفته آرسن ونگر، مربی توپچی‌ها به او گفته سسک فابرگاس بعد از تابستان هم در ورزشگاه امارات خواهد ماند.

آینده این هافبک تیم ملی اسپانیا در هاله‌ای از ابهام است و هرچند آرسنال تاکید دارد او در این تیم خواهند ماند، اما بارسلونا شکست در خرید این بازیکن 23 ساله را نپذیرفته است.

سانسوم می‌گوید: «با آرسن ونگر صحبت کردم و او گفت فابرگاس می‌ماند، آنچه که خبر خوبی است. امروز روز خوبی برای باشگاه است و طرفداران آمده‌اند تا بازگشت سسک را ببینند. خیلی خوب است که او در آرسنال می‌ماند.»

فابرگاس پنجشنبه به تمرینات آرسنال پیوست و 7000 طرفدار از او استقبال کردند. باب ویلسون، دروازه‌بان سابق آرسنال هم می‌گوید این‌ها نشان از ماندن فابرگاس دارد: «امروز به روشن‌ترین شکل ممکن نشان داده شد که او در باشگاه خواهد ماند. اگر به عکس فصل 2011-2010 باشگاه بنگرید، او در جلوی عکس قرار گرفته است. به زودی اعلام خواهد شد که سسک فابرگاس این فصل را در ورزشگاه امارات خواهد ماند، حتی شاید بیشتر.»


ویلسون همچنین از بارسلونا انتقاد کرد که علاقه‌اش به این برنده جام جهانی را آشکارا اظهار کرده: «به نظرم همه نگران شدند و همه دیدند که روش بارسلونا کاملا اشتباه بوده است. مردم احتمال رفتن سسک را با احتمال رفتن کریستیانو رونالدو به رئال مادرید در سال گذشته مقایسه کردند. رئال مادرید 80 میلیون پوند برای رونالدو پرداخت که مبلغ بیش از حدی بود. بارسلونا در حال حاضر قیمت بسیار اندکی برای بازیکنی پیشنهاد داده که یکی از بهترین‌های دنیا است. فکر می‌کنم لازم نیست به او بگوییم که همه باشگاه دوستش دارند. آرسن ونگر در حکم پدر اوست و به نظرم آرسن می‌تواند افتخار کند که فابرگاس بازیکن آرسنال است، نه بارسلونا. سسک بسیار به این باشگاه مدیون است و البته باشگاه هم همان قدر بابت کارهایی که او انجام داده قدردان است.»

 

گل 

تاریخ: 1389/5/14
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: