برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فرگوسن: بازی ارناندس من را بسیار هیجان‌زده می‌کند

– سر الکس فرگوسن، مربی منچستر یونایتد از خاویر ارناندس بسیار تمجید کرده و گفته عملکرد او در دیدار دوستانه مقابل منتخب ستارگان لیگ ایرلند عالی بود.

یونایتد در این بازی در ورزشگاه آویوا در شهر دوبلین هفت گل به منتخب لیگ ایرلند زد.

ارناندس 22 ساله به عنوان بازیکن جانشین در نیمه دوم به جای وین رونی به میدان آمد و در کمتر از دو دقیقه برای تیمش گل‌زنی کرد.

البته به نظر می‌رسد رونی فرم جام جهانی خود را حفظ کرده است، هر چند که فرگوسن می‌گوید او در مواقع مقتضی ضربه خود را به حریفان وارد خواهد کرد.

فرگی می‌گوید: «گل‌های خوبی زدیم که بعضی‌هایشان خیلی خوب بود. گل ارناندس رویایی بود و کامل و بی‌نقص بود. ما مهاجمان خوب و جوانی داریم، مانند ارناندس که بسیار من را بر سر ذوق می‌آورند. در کنار آنها تجربه رونی، اوون و برباتوف را هم داریم.»

او درباره عملکرد مهاجم سابق اورتون هم گفت: «رونی تنها شش روز است که تمرینات را در کنار اوون و پارک شروع کرده و آنها بی‌تردید نمی‌توانند فعلا 90 دقیقه کامل بازی کنند و 45 دقیقه برایشان کافی است. البته مجبورم آنها را روز یکشنبه در دیدار کامیونیتی شیلد مقابل چلسی به میدان بفرستم، چون در این صورت به آنها کمک می‌شود آمادگی بهتری بیابند.»

در بازی مقابل ایرلندی‌ها، مایکل کریک پس از آن که نیم ساعت در میدان حضور یافت لنگ‌لنگان زمین را ترک کرد. فرگوسن می‌گوید: «تنها مصدوم ما مایکل کریک است که دچار مصدومیت از ناحیه مچ پا شده و بازی یکشنبه را از دست می‌دهد.»

مایک فلان، کمک فرگوسن گفته نگرانی خاصی درباره کریک وجود ندارد: «نه، مصدومیت او اصلا جدی نیست. فردا صبح او را دوباره معاینه خواهیم کرد.»

 

گل 

تاریخ: 1389/5/14
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: