برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ميثاقيان: تراکتور شخصيت قهرماني دارد

سرمربي شهرداري تبريز گفت: تراكتورسازي شخصيت قهرماني دارد و بي‌ترديد در پايان فصل مي‌تواند بين 3 تيم برتر ليگ قرار بگيرد. در اين ديدار، بازيكنانم فوق‌العاده عمل كردند و مطمئنم روز به روز شهرداري بهتر خواهد شد.

سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: هر دو تيم بازي خوبي از خود به نمايش گذاشتند و بازيکنان هر دو تيم جنگنده ظاهر شدند.

اکبر ميثاقيان پس از اينکه تيمش مقابل تيم 10 نفره تراکتورسازي به تساوي يک بر يک دست يافت، در جمع خبرنگاران افزود: تراکتورسازي تيم با شخصيتي است و براي قهرماني بسته شده و به نظر من جزء سه تيم برتر ليگ امسال قرار خواهد گرفت.

وي خاطر نشان کرد: شهرداري مي توانست هر سه امتياز اين بازي را بگيرد اما به دليل اينکه تيم حريف 10 نفره شد و بازي کردن با اينگونه تيم ها به دليل بالا رفتن انگيزه بازيکنان آن، سخت و دشوار است نتوانستيم بازي را ببريم.
وي گفت: تيم شهرداري هنوز شکل نگرفته و هماهنگ نيست اما در بازي امروز ميزان هماهنگي به 60 درصد افزايش يافته بود و در بازي هاي بعدي بهتر خواهد شد.

ميثاقيان با ابراز ناراحتي از عدم حضور تماشاگران در اين ديدار و همچنين دربي نبودن آن، افزود: مردم تبريز هر دو تيم را دوست دارند و هر دو تيم براي انها يکي است و نمي توان نام دربي را بر آن گذاشت و حضور مردم در ورزشگاه، جذابيت بازي هر دو تيم را بيشتر مي کند.

وي در خصوص داوري اين بازي و صحنه پنالتي گرفته شده به نفع تراکتورسازي که بازي را تساوي کشاند، گفت: اين صحنه کمي مشکوک بود و بايد بررسي شود.

وي در مورد حضور در مسابقات جام حذفي گفت: امسال تنها با هدف قهرماني پا به ميدان حذفي مي‌گذاريم.

شهرآورد تيم هاي تبريزي شهرداري و تراکتورسازي در ورزشگاه يادگار امام ره اين شهر، با نتيجه تساوي يک بر يک خاتمه يافت تا شهرداري اولين و تراکتورسازي چهارمين امتياز خود در پايان هفته سوم را به دست آورند.

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: