برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رسول کربکندی:راه آهن به فکر سقوط نکردن نیست/ می توانستیم سپاهان را شکست دهیم

سرمربی تیم فوتبال راه آهن شهرری با تاکید بر اینکه تلاش می کند تفکر و نگرش بازیکنان تیمش را تغییر دهد، گفت: همیشه راه آهن برای سقوط نکردن تلاش می کرد اما در فصل پیش رو این تفکر را تغییر خواهیم داد.

به گزارش خبرنگار مهر، رسول کربکندی پس از تساوی تیمش برابر سپاهان ضمن بیان مطلب فوق در جمع خبرنگاران گفت: تیم‌ها هنوز به آمادگی لازم نرسیده‌اند زیرا دوران بدنسازی را پشت سر گذاشته‌اند اما با تمریناتی که برای تیم در نظر می گیریم در بازی‌های آینده وضعیت به مراتب بهتری خواهیم داشت.

وی ادامه داد: ما تلاش‌مان براین است که نگرش بازیکنان را تغییر دهیم زیرا در فصل‌های گذشته بازیکنان راه آهن برای سقوط نکردن به میدان می آمدند اما امسال می خواهیم تیم را به نوعی به میدان بفرستیم که این تفکر به طور کامل فراموش شود.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن شهرری ادامه داد: درست است سپاهان دو سه مهره ارزشمند خود را در اختیار نداشت اما ما هم بازیکنان تاثیرگذارمان را در این دیدار در اختیار نداشتیم. با توجه به شناختی که از تیم حریف داشتیم در نیمه نخست به اهداف‌مان رسیدیم اما در نیمه دوم اگر بازیکنان با تجربه‌تر، هوشیارتر و با تمرکز بیشتر بازی می کردند حتما برنده این دیدار می شدیم.

وی با بیان اینکه کسب یک امتیاز در روز نخست لیگ برابر سپاهان قهرمان دوره گذشته مسابقات نتیجه بدی نیست، تاکید کرد: ما تماشاگر نداریم و زمین مان برای برگزاری مسابقه وضعیت مطلوبی دارد که این مسئله به حریفان کمک می کند در این زمین خوب بدون فشار تماشاگران عملکرد بهتری را ارائه دهند. به همین دلیل باید بیشتر کار و تلاش کنیم تا تیم بدون از دست دادن اعتمادبه نفس در هر مسابقه با قدرت به میدان بیاید.

کربکندی در پایان در مورد بازیکنان برزیلی تیمش اظهار داشت: آنها عملکرد خوبی داشتند اما زمان می برد تا خود را با شرایط تیم و سایر بازیکنان تطبیق دهند. قطعا بازی اول به ما کمک کرد تا در مسابقات بعدی با قدرت بیشتری به میدان برویم.

دیدار تیم‌های فوتبال راه آهن شهرری و سپاهان اصفهان در چارچوب هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر که عصر امروز در ورزشگاه اکباتان برگزار شد با تساوی یک بر یک به پایان رسید.


تاریخ: 1389/5/5
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: